SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4257599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja bralem z Bioniche na samym poczatku Tren Ace, Tren Enan, pierwsze 2-3 injekce mnie bolaly, potem juz luz, dzialanie ksiazkowe. Galaxy nie bilem, ale paru kolegow tak, Tren Enan, dobry i Test Cypio tez, to pierwszy wypust bodajze, wiec mysle ze dupe nie dali, bij smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16223 Napisanych postów 64812 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550022
Tren A i Mastera z Bioniche white version też brałem i j/w, kozak.

Galaxy to dobry lab, dbający o deklarowane stężenia. Obecnie kilku znajomków jest na kilku pozycjach z tego labu i chwali.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 600
Koledzy ori/fake?
Prop Balkan, EXP: 07.2018, kody wchodzą, w pudełku jest ulotka, napisy na ampułkach szorstkie, S i EXP ściera się pod paznokciem z amp:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16223 Napisanych postów 64812 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550022
Wygląda dobrze i pewnie tak samo działa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 600
I jeszcze do oceny:
Clomid Sanofi Aventis i Clomid Shree Venkatesh.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
2x OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki krzykacz za szybkie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Przeczytaj reg tego działu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2281
djcamilio1986
ok ale powiedzcie cos wiecej o firmie Bioniche Pharma i Galaxy Pharmaceuticals czy ktos cos bral z tych firm

Bioniche bold dobry choc lepiej wspominam GenFara. Prop z bioniche rewelacja, istna petarda. Z galaxy bardzo pozytywnie zaskoczył mnie mix.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove