SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5965042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11787 Napisanych postów 61815 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 711610
Najlepiej sprawdzić soki DNA na własnej skórze , wtedy sam się człowiek przekona że mają bardzo dobre środki

Bioniche nigdy nie biłem więc się nie wypowiem...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-06-20 18:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
Pomperiusz
ciekawe jak wgl Dna wychodzi w porównaniu do Starego poczciwego Bioniche (bynajmniej kiedyś nie wiem jak teraz)

roznica taka ze Bioniche jest juz dlugo a DNA dopiero wchodzi na rynek, Bioniche przerobilem wiekszosc saa zlego slowa nie powiem zawsze sie sprawdzal dobrze, DNA teraz master krotki/dlugi u mnie leci a u ziomkow orale i inj wiekszosc idzie i opinie sa tez dobre
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 300 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2622
Niezly szal zrobil sie na DNA kim nie zagadac to slyszales widziales brales sporo chlopakow przesiadlo sie z innych labow na DNA i zadowoleni. Moj kolega trena ace ma zaczetego kolejny do bolda przymierza sie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 304
ktoś stosował? moglibyście powiedzieć jak działanie i czy faktycznie mogę liczyć ze w środku jest oxa?

Zmieniony przez - kucyk189 w dniu 2019-06-20 21:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
rogidogi
Niezly szal zrobil sie na DNA kim nie zagadac to slyszales widziales brales sporo chlopakow przesiadlo sie z innych labow na DNA i zadowoleni. Moj kolega trena ace ma zaczetego kolejny do bolda przymierza sie.

Bo środki robią robotę , a co robi robotę , to jest na topie

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2422 Napisanych postów 4148 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290330
kucyk189
ktoś stosował? moglibyście powiedzieć jak działanie i czy faktycznie mogę liczyć ze w środku jest oxa?
Dobra oxa , działa ale daj z 50-60 mg dziennie a nie dawki dla kobiet po 30 i oczekuj mega rezultatu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 381 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6546
bedzie cos z tego? moge liczyc na odrobine metki w tych flakonach?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 379 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2148
Lux1980
rogidogi

Bo środki robią robotę , a co robi robotę , to jest na topie

Dokladnie. Poza tym bardzo dobra cena dlatego tak duzo ludzi zmienia lab na DNA wlasnie. Sam mialem pare labow do wyboru a wlecial test i tren DNA bo cenowo najkorzystniej wypadl a i opinie same pozytywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 407794
sfdpowersfd
bedzie cos z tego? moge liczyc na odrobine metki w tych flakonach?

Gen ma dobre środki. Z metka to sam zobaczysz niedługo po tym jak przybijesz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 304
Amg27
kucyk189
Dobra oxa , działa ale daj z 50-60 mg dziennie a nie dawki dla kobiet po 30 i oczekuj mega rezultatu

Ktoś jeszcze się wypowie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy