SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
BigYorkie1488
Dannyboy1993
Prosze o opinie Fake czy Ori. Mam je za połowe ceny...

Cytuje typa co chce mi je pogonić.

"Tych paczek nie sprawdzisz
Bo to jeszcze seria zanim zaczeli zdrapki robic
Sa dobre i w dacie
Chce sie ich pozbyc"
















Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2018-07-06 04:55:44


jak nie szkoda Ci kasy to kup to i sie zastanawiaj czy dziala a jak szanujesz pieniadz to kup cos sprawdzonego nawet w cenie 2 tych opakowan


racja warto zaplacic za cos dobrego niz zaoszczedzic pare dyszek i myslec czy bedzie dzialac . jeszcze przy tesciu czy metce to h** ale master ciezko wyczuc

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Jesli ktos bil dobrego mastera i nie przekracza 10-12% bf to juz po 2 tygodniach pozna czy to master czy nie,a nawet jak bf wyzszy do dobry master po za sylwetka pokaze swoje profity wiec nie da sie nie poznac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282


orginal? idzie rozpoznac omke?

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mapetttmapettt


orginal? idzie rozpoznac omke?



Ja kiedyś miałem fake , opakowanie zrobione perfekt . Ale po amp było widać ze nie równo rozlane i amp większa lub ciut mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
nadinka201
mapetttmapettt


orginal? idzie rozpoznac omke?



Ja kiedyś miałem fake , opakowanie zrobione perfekt . Ale po amp było widać ze nie równo rozlane i amp większa lub ciut mniejsza


z tymi amp to jak z apteki bralem to mialem rozne wielkosci. naprawde kopie sa idealnie zrobione. nie od odroznienia k***a .

ale czy ktos sie spotkal ze omka nie dziala nic od dila? bo ja nie spotkalem sie w pl z tymby omka nie dziala. ze swiss


bo jak byla jelfa to byly podrobki naprawde slabe ale swiss podrobki dzialaja z tego co wiem.

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
1,5roku brałem omo z apteki i od dila towar szedł i 100% działania oba. W życiu fejka nie miałem w ręku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mapetttmapettt
nadinka201
mapetttmapettt


orginal? idzie rozpoznac omke?



Ja kiedyś miałem fake , opakowanie zrobione perfekt . Ale po amp było widać ze nie równo rozlane i amp większa lub ciut mniejsza


z tymi amp to jak z apteki bralem to mialem rozne wielkosci. naprawde kopie sa idealnie zrobione. nie od odroznienia k***a .

ale czy ktos sie spotkal ze omka nie dziala nic od dila? bo ja nie spotkalem sie w pl z tymby omka nie dziala. ze swiss


bo jak byla jelfa to byly podrobki naprawde slabe ale swiss podrobki dzialaja z tego co wiem.

Moja działała , zawsze coś tam siedziało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
sikorthc
3




Po wbiciu pakietu z niebiesko czerwonymi paskami jakos odczuwalnego efektu nie bylo. Chociaz moze to psycha bo bylem przekonany ze to wyjepka. poszlo asekuracyjnie 5tysi na razi i średnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
sikorthc
sikorthc
3




Po wbiciu pakietu z niebiesko czerwonymi paskami jakos odczuwalnego efektu nie bylo. Chociaz moze to psycha bo bylem przekonany ze to wyjepka. poszlo asekuracyjnie 5tysi na razi i średnio.
nie zawsze i nie kazdy czuje cos po wbiciu hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
krzykacz
1,5roku brałem omo z apteki i od dila towar szedł i 100% działania oba. W życiu fejka nie miałem w ręku.
skad pewnosc ze od dila to nie byl fake? sam chyba pisales ze jak sie samemu z apteki nie wyciagnie to nie mozna byc pewnym
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium