SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4598245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7943 Napisanych postów 54215 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635415
arasaras
pawel82
arasaras
pawel82
Jeżeli za bardzo podgrzeje to już przy samym wtłaczaniu soku nie ogarnie bólu ale po kilku minutach przechodzi o ile wytrzymasz te kilka dluuuuuugich minut

Tak jak napisałem że na pewno spróbuję skoro ma to uśmierzyć ból na dłuższą metę tzn do następnego shota.
A miałeś kiedyś taką sytuację z podgrzaniem że pomogło, lub ktoś?
Pzdr

Jak lekko podgrzejesz sok to podobno lepiej się wtłacza , sam osobiście nie próbowałem...ale kiedyś przez przypadek za bardzo podgrzałem sok , oparłem nabitą pompkę o kubek z gorącą kawą... już na samym początku wtłaczania soku poczułem ból w całej nodze do tego jeszcze mnie przydusiło po trenie... przez pierwszą minutę myślałem że zdechne także radzę uważać...

Nie myślałem tak mocno jak piszesz, ale tylko po to żeby łatwiej się wtloczylo bo jest na prawdę gesty i dziękuję za ostrzeżenie

Spoko...oby podgrzanie soku pomogło bo T-400 DNA naprawdę dobry test ...sam aktualnie go bije , do tego leci deka i bold również z DNA , wszystko klepie aż miło i zero bólu... moich dwóch znajomych też lecą środki z DNA i są mega zadowoleni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 521 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5212
Korzystal ktos ?

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2076 Napisanych postów 3512 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76978
arasaras
pawel82
arasaras
pawel82
Jeżeli za bardzo podgrzeje to już przy samym wtłaczaniu soku nie ogarnie bólu ale po kilku minutach przechodzi o ile wytrzymasz te kilka dluuuuuugich minut

Tak jak napisałem że na pewno spróbuję skoro ma to uśmierzyć ból na dłuższą metę tzn do następnego shota.
Pzdr

Jak lekko podgrzejesz sok to podobno lepiej się wtłacza , sam osobiście nie próbowałem...ale kiedyś przez przypadek za bardzo podgrzałem sok , oparłem nabitą pompkę o kubek z gorącą kawą... już na samym początku wtłaczania soku poczułem ból w całej nodze do tego jeszcze mnie przydusiło po trenie... przez pierwszą minutę myślałem że zdechne także radzę uważać...

Nie myślałem tak mocno jak piszesz, ale tylko po to żeby łatwiej się wtloczylo bo jest na prawdę gesty i dziękuję za ostrzeżenie

Lepiej sie wtloczy i ew „mikro krysztalki” sie rozpuszca, bedzie rzadszy i latwiej sie rozejdzie w miesniu. Mi sie nie udalo przegrzac nigdy ale ja pod woda kranowa ogrzewalem lub suszarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
GrZeGoRr
Korzystal ktos ?

Dobry enan
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5809 Napisanych postów 12443 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131734
Arasaras spróbuj tez go wolniej wtłoczyć . Gdzieś bodajże dmq pisał coś o tym , ze przy większym stężeniu to się sprawdza , ale ręki nie dam .
1

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5528
marianzulek
arasaras
pawel82
arasaras
pawel82

Pzdr

Lepiej sie wtloczy i ew „mikro krysztalki” sie rozpuszca, bedzie rzadszy i latwiej sie rozejdzie w miesniu. Mi sie nie udalo przegrzac nigdy ale ja pod woda kranowa ogrzewalem lub suszarka.

Dziękuję
W czwartek bije i napewno dam znać jak poszło i co zrobilem
Pzdr

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5528
mesja1905
Arasaras spróbuj tez go wolniej wtłoczyć . Gdzieś bodajże dmq pisał coś o tym , ze przy większym stężeniu to się sprawdza , ale ręki nie dam .

Każde info jest ważne i to też wezmę to pod uwagę.
Dziękuję
1

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28698
Jactro
Proszę o opinię

Wszedłem na to po mostku i po 3 strzałach e2d poczulem działanie, ale niestety musiałem odstawić, bo 2 pierwsze strzały troche bolały, ale trzeci odjął mi dupe na tydzień. Jak nie czujesz bólu po krótkich estrach to warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17443 Napisanych postów 65556 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 553060
krzykacz
Sibutramina

5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 919 Napisanych postów 730 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18784
Jakieś opinie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat