SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ten genesis ma sok jasny jak przy propie zobacz czy naaklejka dobrze jest naklejona i czy na poczatku niej nie ma widocznego sladu odklejania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 434
Mam identycznie pakowany DECABOL z British Dragon,wrzuciłem zdjęcia kilka postów wyżej ale niestety nie mam informacji na jego temat ,czy ktoś pomoże ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
ten nowy dragon działa bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51647
Siema sory za temat nie zauwazylem tego więc tu wzucam foto i prosze o skasowanie tematu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
naklejka mocno przyklejona, trudno odkleic
i zadnego sladu odklejania tez nie widac

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 247 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4894
[KOLUMBUu]
paznokcie malujesz ?

Zmieniony przez - gouranga0 w dniu 2014-03-29 23:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4188
Ciekaw jestem na temat tego soma texu? jak to wyglonda? warty zachodu?no i nowy british dragon...gdzie to produkowane jest ktos moze sie orientuje?

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51647
od przyszlego tyg leci test Somatex na start 4 iu nie nie maluje siwezo po robocie bylem a ze kuchaze to mam do czynienia z rznymi kolorami od barwnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
GroW
Ciekaw jestem na temat tego soma texu? jak to wyglonda? warty zachodu?no i nowy british dragon...gdzie to produkowane jest ktos moze sie orientuje?


nowy british dragon to brat blizniak IP wiec daruj sobie.

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2014-03-30 19:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 570
Witam Pany, takie coś kolega z wczasów mi przywiózł, daje do oceny...

narazie poszło 6 tabs (100 mg dziennie)















Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej