SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
m-beat
Spotkał się ktoś z fake Primus Ray Laboratories? Lecę 7 tydzień na Enanthate PRL (Lot: ATEN 65900). Wcześniej biłem Genotec Labs ale źródło zdechło. Spadek libido pogonił mnie na krew i oto wynik (przy 500mg tygodniowo). Jak na krążące opinie o PRL, to poziom testosteronu kiepski, na żadnym labie nie miałem takiej lipy.





Ja na prl nigdy nie zawiodłem się. Z tego co słyszałem to teraz ciężko z dostępnością tego labu i może wyszły fake jakieś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Badania sa z 2016?
Dla mnie tez lab numer jeden do tej pory i tez ciezko ostatnio dostac.
Badania wklejamy w innym dziale zawlaszcza na poizom tescia.
Rzeczywiscie moze fejki chodza bo wiekszy leniwiec ma wyzszy poiozm tescia niz ten z badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6166
SalvatoreLucania
Badania sa z 2016?
Dla mnie tez lab numer jeden do tej pory i tez ciezko ostatnio dostac.
Badania wklejamy w innym dziale zawlaszcza na poizom tescia.
Rzeczywiscie moze fejki chodza bo wiekszy leniwiec ma wyzszy poiozm tescia niz ten z badania

Badania są ze środy. Te 2016 po prawej, to jakieś normy czy coś takiego. Badania wkleiłem jako info o zawartości towaru, nie pytam o ich interpretqcję :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Ten wynik wcale nie musi odzwierciedlać zawartości dsnego soku. Na to ma wpływ dużo innych czynników. Np. Wieczorny / poranny sex a właściwie orgazm przed badaniami. Slabo znam ten lab ale cos tam siedzi. To zmien moze na inny. Bioniche duze większe wyniki wychodzą niż te 11 ale ja tam na to nie patrze. Modowie juz wiele razy pisali ze za duzo sie tym nie sugerują wiec tez bym glowy aż tak sobie nie zawracal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6166
Bambula
Ten wynik wcale nie musi odzwierciedlać zawartości dsnego soku. Na to ma wpływ dużo innych czynników. Np. Wieczorny / poranny sex a właściwie orgazm przed badaniami. Slabo znam ten lab ale cos tam siedzi. To zmien moze na inny. Bioniche duze większe wyniki wychodzą niż te 11 ale ja tam na to nie patrze. Modowie juz wiele razy pisali ze za duzo sie tym nie sugerują wiec tez bym glowy aż tak sobie nie zawracal.

Seksu nie było bo było słabe libido. Ale faktycznie muszę pomyśleć o zmianie towaru, obecny dobije w krótszych interwałach a te tygodnie potraktuje chyba jako mostek ;)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
wynik za przeproszeniem gofniany. niby na to nie patrzec itp.. no okej.rozumiem.. tez slyszalem same dobre opinie o PRL.. sam mialem w rekach, ba nawet wbilem kiedys i bylem zadowolony (nie tescia a calkiem inny srodek i wg "odczuc" bylo ok, ale ja wskaznika stezenia w dupie nie mam wiec moglo byc placebo) az pogrzebalem w badaniach jednego labu.. ktore kiedys zrobilem. wyjatkowo moze sie nikt nie obrazi za wstawke foty.

z jednej strony ludzie mowia aby sie nie sugerowac wynikami badania... (jesli mod jest lekarzem to moze i racja) a z drugiej strony jesli sie nie bedziemy sugerowali roznymi "anomaliami" to jak lekarz ma okreslic na ile zdrowi jestesmy? przekroczymy norme watrobowa 10 x i powie aaaa tam, nie ma co sie sugerowac (blad pomylka albo i nie.. olac to ), skoro bijesz pan tescia i sie nie sugerujesz czy norma 1,5 razy czy 10 razy przy dawce 500mg. albo przekroczyc norme estro 10x razy.. przeciez efekt bedzie odczuwalny wzgledem tego czy trzymamy norme estro czy tez jest wyj**ane i bedzie to widac po organizmie.. nie wiem czy jasno napisalem co mam na mysli... ale skoro uzytkownik tego tescia pisze ze poczul sie "inaczej" i na papierze jednak widac ze dbpy nie rwie wynik..

z drugiej strony.. wiele takich wynikow moze byc zwiazana z tym ze zwyczajnie robila je osoba ktora widzac podbity wynik dalej juz nie rozcieczala probki (nie musi sie zamknac skala aby byla koniecznosci rozcieczenia probki) bo uznala ze pacjent moze chciec wiedziec tylko czy jest w normie/powyzej/ponizej.. nooo powiedzmy ze taka opcja tez mogla byc - jednakze jest to bardzo malo prawdopodobne.

ja bym poszedl do innego labu wykonac badanie, ja robilem w luxmedzie, nie mowilem nic, poprosilem o dokladny wynik i nizej jest screen z tego badania.







a i nie wiem czy brales jakis IA ale ja w tym czasie dziabalem, wynik jest cos przy granicy 750-900mg tescia (nie pamietam dokladnie), niewiele wyzej niz u Ciebie, wiec jesli nie zbijales E2 (a jest w miare nisko), wynik tescia masz marny.. to dla mnie odpowiedz jest oczywista ze siedzi tam kujawski bo przynajmniej E2 by Ci wywalilo jesli bylby blad w badniau tescia i to ze 2 x wyzej bez stosowania IA, tak jak mi wywalilo E2 mimo ze bylo wtedy zbijane.





Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-10-01 04:02:49
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
No ale jeszcze warto podkreslic ze faktycznie tam moze praktycznie nic nie byc i nie musi byc to wcale wina prl.. nie mam zamiaru bronic labu ani go szykanowac. Wbilem tylko pare srodkow.. a znikniecie prl/slaba dostepnosc moze byc powiazana z wlasnie tym co wyszlo na badaniu.. ktos mogl zaczac ich podrabiac i pracuja nad jowym designem albo chca z jakiegos powodu zniknac z rynku robiac brzydki finisz.. moze byc tez tak ze zwyczajnie trafil im sie zly proch - chinczyk zj**al sprawe, bo certyfikowane laboratoryjne europejskie prochy wykorzystywane do farmacji sa kvrewsko drogie a czasem chinczyk moze odj**ac albo nawet sam nie wiedziec ze dostal gowno.. zwyczajnie tez firma moze leciec w kulki.. wiec no raczej nikt nie odpowie na pytanie czy fejk czy felerny proch czy glupia zagrywka firmy. Mowilem, nie bede bronil ani szykanowal, bo nie wiem a obstawiam tylko rozne scenariusze ktorych moze byc setka i rownie dobrze moze byc tak przy dobrym labie lub zwyklym sredniaku ktory od startu kantuje ludzi. Przykro widziec taki wynik.. no i raczej nic nie wskorasz. Ew jeszcze wlasnie sprawdzic niedlugo w innym labie diagnostycznym. Wiem tylko ze ostrozniej bede dobieral produkty.. albo trzymal sie tego co dalej mam wytestowane.. chociaz jak wspomnieliscie lab trzymal renome - ja dikladnie nie wien, za malo przetluklem srodkow od (pojedyncze sztuki) bo po prostu wolalem cos innego.. i tak jak wspomnialem dlatego mozenmniejsza dostepnosc bo rozwiazuja problem lub brzydko chca sie wycofac z rynku.




Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-10-01 05:21:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 585
ori czy fake ?? chyba ori , ulotka niby tez jest :D













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Zdjecia patefonem chyba zrobiles
Nie wiele widac znam tylko 2 osoby na tym forum które są w stanie powiedziec czy to ori czy nie.
Sam wyrwales z recki i apteki czy zaufany dil???
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej