SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyskoczyłeś jak filip z konopi nie kombinuj bierz to co ja androchem


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-14 17:46:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 882
GymDope
Po czym poznać czy fake alpha? Bo kod to żadne zabezpieczenie pewnie ;)






Zmieniony przez - GymDope w dniu 2017-01-08 18:15:36


MITOMANI!!!


sa wersje z kodami i bez kodow

z kodami to org

bez kodow copie ktore dzialaja dobrze
i sa takie wersje co dzialaja srednio i slabo

ale niech nikt nie pieprzy ze wersja z kodami nie klepie bo to nie prawda.
mam badania bo bije org alphe od lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To co ja brałem z Alphy działało, jednak kodów nawet nie sprawdzałem ale były do sprawdzenia. Nigdy zresztą nie bawię się takimi rzeczami zarówno przy tym labie jak i innych co mają takie rozwiązania.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
krzykacz
To co ja brałem z Alphy działało, jednak kodów nawet nie sprawdzałem ale były do sprawdzenia. Nigdy zresztą nie bawię się takimi rzeczami zarówno przy tym labie jak i innych co mają takie rozwiązania.


Wiadomo - kody żadna gwarancja przy dzisiejszej technice , ale ja przy tej Alphie miałem wpis,że kod sprawdzony już,a data dzień później jakby była podana i nie wiem czy bug ,błąd ,ale jednak już jakieś podejrzenia padają (może) bo kiedyś sprawdzałem clen i wszystko było ok, a tutaj jakieś dziwne rzeczy , a do tego ta czcionka trochę taka jakaś nie pewna mi się coś wydaje , dopiero później na to zwróciłem uwagę i nie sprawdzałem już drugiego opakowania , może jedno fake , drugie ori ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
albo yebac to, szkoda slow


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-01-15 10:15:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
hahahaha gymDope,słyszałes o czyms takim moze kiedys jak strefy czasowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12658 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170791
Szkoda szkoda można koorwa w kółko powtarzać jak nakręcony i tak nie zatrybia nigdy, kod daje pewność że produkt pochodzi z rozlewni przykładowo alphy i tylko tyle a że to ug to może działac lepiej lub gorzej,

dalej, akurat co do alphy zawsze brałem ze sprawdzonego źródła i zawsze wchodzily kody i zawsze działało wszystko na najwyższym poziomie, gowna z niedziałającym kodem bym nie wziął za free bo wiem wtedy że to nie wyszło z produkcji alphy
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Są jakieś opinie o firmie Galaxy. Ktoś coś brał? Głównie chodzi mi o oxe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektóre pudełka Alphy są robione w kraju i kody nie wchodzą ale towarek hula...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Krzysztof Lemur
Siema. Są jakieś opinie o firmie Galaxy. Ktoś coś brał? Głównie chodzi mi o oxe.


Tutaj pytaj
http://m.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol 

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium