SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4383653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 2782 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88344
Też mialem bez halo norma
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1241 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
robertjudi
Czyli co ok? Pytam, bo to była szybka akcja a nie miałem tego nigdy w łapach...

Masz oryginal Genameda, najmniejsze szczegoly na to wskazuja. Byla jedna partia bez holo w ostatnim czasie.

Koks1000
janek.janek
Wellona Pharma enan cypio deka
Znajomy wbil po butli enana i deki ale zlamal reke i przeskoczyl na samego propa a mi oddal kilka butli

wyglada rewelacyjnie :) trzeba cos przestestowac niebawem

Bedziesz zadowolony, dobry towar.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27373
robertjudi
Panowie co o tym myślcie... Wziąłem, bo dill nie miał tego czego chciałem... Martwi mnie brak hologramu.

ja bym poslinil paluszek i pojezdzil po literkach czy nie zejda....a potem kropelke i na jezyczek czy bedzie przyjemnie szczypac.....a tak serio to wszystko git

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27373
poslin paluszek przejedz po literkach potem kropelke na jezyczek czy bedzie przyjemnie pieklo....a tak serio to git genamed

Zmieniony przez - Koks1000 w dniu 2019-05-11 13:00:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 613 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13661
Panowie czy spotkał się ktoś z walkami Tiromelu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 889 Napisanych postów 11107 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188592
Są niestety walki, tak jak uni. Być może sam w sobie surowiec jest mało stabilny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2395 Napisanych postów 11980 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 350618
Koks1000
robertjudi
Panowie co o tym myślcie... Wziąłem, bo dill nie miał tego czego chciałem... Martwi mnie brak hologramu.

ja bym poslinil paluszek i pojezdzil po literkach czy nie zejda....a potem kropelke i na jezyczek czy bedzie przyjemnie szczypac.....a tak serio to wszystko git

mnie to jedynie zastanawia, co to za miesiac 'SEB' na dacie waznosci...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 3898 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67833
lordknaga
Koks1000
robertjudi

mnie to jedynie zastanawia, co to za miesiac 'SEB' na dacie waznosci...

Hahaha faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 38 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1123
Sebtemper :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 426
Bił ktoś? Nowy lab chyba.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit