SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Poznań
Na flaszcze czarny kapsel z napisem clip off


Zmieniony przez - crb88 w dniu 2015-01-17 10:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3278
Ja wbiłem dwa strzały i na razie żyje, postaram się w poniedziałek badania zrobić to się zobaczy. Gadałem z gostkiem który bił propa tej "la pharmy" i nie narzekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Ja rano wbilem 75mg tego trenu na próbę. Teraz zaczynam czuc lekki ból po strzale, mocz delikatnie zabarwiony na żółto, więc sam nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
pij więcej wody po jednym strzale kilka godzin wczesniej to co chciałeś poczuć?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Mocz sie wybielił w ciągu dnia (a specjalnie pilem mniej), na dodatek libido mocno skoczyło, wiec za ch.... tam nie ma trenu. Wywalam to w kibel i szukam Cybera, Alphy lub Shree.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5371
crb88
Mocz sie wybielił w ciągu dnia (a specjalnie pilem mniej), na dodatek libido mocno skoczyło, wiec za ch.... tam nie ma trenu. Wywalam to w kibel i szukam Cybera, Alphy lub Shree.

idiota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Ale zabłysnąłeś.. Może rozwiń swoją inteligentną wypowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3864
Panowie czy zawsze naklejki w dose sa krzywo naklejane?? holo probowalem z 2 butli sciagnac ale sie nie dalo tak zeby nie bylo widac...
Bral ktos z Was to Npp czy u was tez mialo taka sama barwe jak prop enan? Prop urywa dupe za to enan wchodzi jak w maslo...zero dyskonfortu w trakcie i po... po propie 12h pozniej goraczka do 39*














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3864
zajadal ktos z Was to NPP sciteca??? barwa taka jak reszta asortymentu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3864
PHARMLEX DECANOLEX 250 sadzicie ze zadziala.....???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium