SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923699

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 346
Moja musi isc do lekarza i tak to pojde z nia.. moze sie uda. Kilka dni temu bedac ze swoja u ginekologa dostalem recepte na pregnyl :D ale to jeszcze w Polsce podczas urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Horera, ja to zawsze dostaje w łeb u konowała , j**adelka to przepisze , no bo faktycznie je potrzebuje . Bo koksowni nie staje :)
Ale o innych środkach mogę zapomnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
mesja1905
W uk receptę od polskiego lekarza ,dla faceta na lek dla kobiety na raka piersi ? Jak dostaniesz wyślij na priv namiary na tego lekarza , chętnie się przejadę .
W Polsce takie cuda są sporadyczne , tutaj ta wątpię .




Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-08-11 13:49:38


Rekombert0
No to git... nie bedzie problemu... a to 100% to ile w uk jest?


Panowie ja tutaj mowie o POLSCE, bylem ostatnio i dostalem aromka, novo i pare innych p******, poprostu trzeba zagadac wytlumaczyc jak jest i przysmarowac, w UK lekarze maja na ciebie wyj**ane, bylem pare razy pokazalem wyniki i pierwsze co uslyszalem to odstaw towar samo zejdzie takze ch... im w du...

ps

Mesja, recka byla wypisywana na moja mamke a nie na mnie



Zmieniony przez - pelons123 w dniu 8/11/2019 2:12:57 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
Oryginał?
Miałem jedno op z czarnymi napisami z tyłu i na ampułce.
Dwa kolejne wyglądają jak na zdjęciu




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Człowieku ja poszedłem do pl lekarza prywatnie, bo mi ciśnienie wyj**alo kosmos .
Wchodze pytania się zaczynaja , sport ? Mowie co i jak . Jakieś suplementy Pan bierze , miałem mówić bez poerdolenia , a szło na bogato wtedy . Zaczynam skromnie , proteiny w proszku aakg, tu mi przerwała i czy Pan sobie zdaje sprawę jak arganina działa na serce itd . j**nela mowę kazała odstawić wszystko od a do z co biorę . Roześmianej się mowie wtedy to dopiero zle bym się zaczął czuć . Jakbym powiedziała tej akurat babie , ze biorę test solo wystrzeliło mi estro i potrzebuje receptę na jakieś Inhibitory aromatazy to na zawał by zeszła , a wizyta 80£ Haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
mesja1905
Człowieku ja poszedłem do pl lekarza prywatnie, bo mi ciśnienie wyj**alo kosmos .
Wchodze pytania się zaczynaja , sport ? Mowie co i jak . Jakieś suplementy Pan bierze , miałem mówić bez poerdolenia , a szło na bogato wtedy . Zaczynam skromnie , proteiny w proszku aakg, tu mi przerwała i czy Pan sobie zdaje sprawę jak arganina działa na serce itd . j**nela mowę kazała odstawić wszystko od a do z co biorę . Roześmianej się mowie wtedy to dopiero zle bym się zaczął czuć . Jakbym powiedziała tej akurat babie , ze biorę test solo wystrzeliło mi estro i potrzebuje receptę na jakieś Inhibitory aromatazy to na zawał by zeszła , a wizyta 80£ Haha


Dlatego ja w uk juz nie chodze, j**any konowaly nic nie pomoga, a na wszystko leci ibuprofen i ch**, lece raz na rok do PL odwiedzic familie wtedy wpadam do rodzinnego mowie jak jest, i ze w UK zero pomocy od lekarzy, to daje rade wyrwac kilka recept na mamke i mam luz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to zalezy od lekarza tez, mi dermatolog powiedzial lata temu, ze mam syfy od izolatu proteiny i reszty supli, jak odstawie to same zejda ale jeszcze byl tak dobry, ze przepisal masci za prawie 300zl
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94514 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
RafikRolf
Oryginał?
Miałem jedno op z czarnymi napisami z tyłu i na ampułce.
Dwa kolejne wyglądają jak na zdjęciu








Nie słyszałem aby ktoś podrabial

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14055
Hejka zna ktoś lab, dziś dostałem a pierwszy raz widzę.


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium