SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 131 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 242
Opakowanie takie samo mam. Dam znać jak działanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
Nouveaux poszerzył swój asortyment

11

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
10

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128664
Widze sibu coraz czesxiej pojawia sie w roznych labach a to dobrze szkoda ze sprawa z efka jest tak posrana i ciezko o cos konkretnego z ug
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 713
Dziewucha moja brala Sibut-20 i elegancko sie sprawdzilo. Wczesniej cos z uk kupila w lisciach i gips zero dzialania sibutraminy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 179 Wiek 39 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1267
GWookie
Widze sibu coraz czesxiej pojawia sie w roznych labach a to dobrze szkoda ze sprawa z efka jest tak posrana i ciezko o cos konkretnego z ug

Tutaj sie zgodze coraz wiecej dobrej meridi sie pojawia. A z efka nikt nie chce ryzykowac bo to chyba od dawna juz pod produkcje narko podchodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 290
A takie coś to orginal?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 742 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26637
VanRasputin
A takie coś to orginal?

Zwykłe Nexium-powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 290
Dzięki. Tylko czemu nie ma numeru na hologramie? Kupiłem rok temu clen i ma numer jednak jak wpisuje go na stronie nexiuma to wyskakuje że fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 742 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26637
VanRasputin
Dzięki. Tylko czemu nie ma numeru na hologramie? Kupiłem rok temu clen i ma numer jednak jak wpisuje go na stronie nexiuma to wyskakuje że fake.

Ja mam testy i npp w ogóle bez hologramu i działa. Pewnie nie chciało się nakleić dilowi przy składaniu pudełek albo nie doszły mu naklejki

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2019-09-14 21:53:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina