SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5995470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 44605 Napisanych postów 296027 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1445443
batory909
marku25
Czy ten stanozolol działa ? Jakie polecicie sprawdzone laby, które pojawiają się w okolicy Grodu Kraka ?

Clinic to oteria, zależy na jaką partie trafisz.

podstawy dobrze działaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14044
kamilplnk
daniel2237
skint73
arek.z90
Amg27
Wbij kody na stronce i zobaczysz

Dokladnie. Jak kody sa nie czytelne to raczej walek, ale u Ciebie na 1-ym produkcie widac, ze sa wyrazne, ale na drugim... Moze jakosc zdjecia.

Widać, że zdjęcie gorsze.

Sprawdź kody na stronie, tylko dokładnie przepisz znaki (czasem potrzeba paru prób)

Ta strona z kodami jest nieprecyzyjna pytalem o t3 balkana jakis czas temu tez dostalem odpowiedz z kadami . kody
nie weszly raz drugi sprobowalem za tydzien I weszly do tego system na stronie powiedzial mi ze kody weszly 6 razy ,mniej wiecej tyle razy ile probowalem je wbic wiec sam juz nie wiem czy wierzyc tej stronie do konca Co do dzialania tego t3 to jestem sceptycznie nastawiony jesc go jem ale dieta jest dopieta trening tez to leci w dol mimo tego
co leci w dol?

Oczywiscie chodzilo mi o wage
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 44605 Napisanych postów 296027 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1445443
Co do t3 to co za problem badania zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14044
lodzianin1
Co do t3 to co za problem badania zrobić ?

Obecnie nie mieszkam w Polandi a badania pod kazdy profil hormonalny kosztuja fortune okresowo badania sa ale jak jestem w pl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 13519 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119148
No waga przecież

Słuchaj, Balkan, jakby nie wyglądał i jakiej strony na necie by nie miał, to jest to tylko ug, a nie apteka. Sprawdzenie kodów pozwala Ci zweryfikować, czy dany produkt jest oryginalny, ale jako, że jet to ug, z działaniem to już zawsze różnie może być (nie zawsze z winy laboratorium, a np z winy dostawcy prochu z ChRLD)

Clena i winko z Balkana jadłem ori i zawsze był to dla mnie jeden z topowych labów jeśli chodzi o orale (inj również, ale testowałem tylko podstawy typu testy)

PS Z tymi kodami bywało różnie, ale jak sam piszesz w końcu Ci weszły. Masz ori środek, a czy zadziała, no cóż to już jak wspomniałem inna historia

PS 2. Sorki Kamil, nie odświeżyło mi i myślałem, że odpowiadam Ci na bieżąco

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2018-06-02 18:28:14
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
ja też zawsze miło wspominam ta firmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 1 rok Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 668
Coś o tym czy ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 596 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17942
Bilem kiedyś propa i żarłem wino i działało. Niestety duży ból po iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2136
Cześć,
co sądzicie? z góry dzięki za opinie.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 13519 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119148
Wygląda ok, działanie na pewno też ok. Cytując klasyka : firma tyle lat na rynku musi dobrze działać
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy