SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5998458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8016 Napisanych postów 20800 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168161
Develov
Witam. Co sądzicie o tym labie? Powiem że strzały są w ogóle nie odczuwalne i na drugi dzień można w to samo miejsce walić, zero bólu po iniekcji...

Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 13:14:32

Biłem w tamtym roku enana royala
Jak mówisz przyjemna injekcja .
Działał robiłem badania . Wbiłem 40 ml z winkiem poszło ładnie
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1193
17kamil175
Develov
17kamil175
Develov
Witam. Co sądzicie o tym labie? Powiem że strzały są w ogóle nie odczuwalne i na drugi dzień można w to samo miejsce walić, zero bólu po iniekcji...

Działać pewnie działa ale obstawiam,że stężenia zaniżone.

No właśnie nie wiem co o tym myśleć...Musi strzał być bolesny i dupe urywać? Jak zero bólu to stężenie zanizone? Nie zrobię badań bo walę HCG w trakcie...

Nie i nigdzie tak nie napisałem po prostu royal nie jest jakimś labem z górnej półki i według mnie loteria co tam siedzi.

No właśnie to mnie martwi że może nie mieć stężenia...Pierwszy raz się spotykam z towarem po którym nie mam jazd typu ból dupy czy gorączka, nawet przy dobrym towarze zawsze na drugi dzień trochę dupa boli i potrafiłem mieć stan podgorączkowy itd. A po tym nic. Konsystencja taka wodnista trochę ale to chyba o niczym nie świadczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 13519 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119155
Nie, to o niczym nie świadczy. Balkan miał kiedyś propa rzadkiego jak woda i działał wybornie (zresztą jednym urywał dupsko, a innym, w tym i mi, nie)

Co ma walenie hcg do zrobienia badań testa całkowitego? Przecież ilość hcg na cyklu (jaką byś nie wbił myślę) nie podniesie ci ilości testa we krwi tak, żeby zakłamać wynik. Wbij strzała i zrób badanie na drugi dzień, będziesz już co nieco wiedział
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18371 Napisanych postów 67581 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561689
Testy Bałkana co brałem (ena/cyp/prop) dobrze wspominam

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1193
skint73
Nie, to o niczym nie świadczy. Balkan miał kiedyś propa rzadkiego jak woda i działał wybornie (zresztą jednym urywał dupsko, a innym, w tym i mi, nie)

Co ma walenie hcg do zrobienia badań testa całkowitego? Przecież ilość hcg na cyklu (jaką byś nie wbił myślę) nie podniesie ci ilości testa we krwi tak, żeby zakłamać wynik. Wbij strzała i zrób badanie na drugi dzień, będziesz już co nieco wiedział

No troszeczkę na pewno wynik będzie "do przodu" z powodu HCG a mi zależy by sprawdzić co ten Royal dokładnie wart...Ale może i masz rację, może zrobić jednak, biorąc pod uwagę to ze na początku cyklu(zanim jaja zostaną zablokowane") to też się robi badania i też mniej więcej wiadomo...

Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 21:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10874 Napisanych postów 49732 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Develov
skint73

No troszeczkę na pewno wynik będzie "do przodu" z powodu HCG a mi zależy by sprawdzić co ten Royal dokładnie wart...Ale może i masz rację, może zrobić jednak, biorąc pod uwagę to ze na początku cyklu(zanim jaja zostaną zablokowane") to też się robi badania i też mniej więcej wiadomo...

Zmieniony przez - Develov w dniu 2018-06-07 21:44:25

bilem dzialal wrzucalem tu kiedys nawet badania ;] spuer stezenia to nie ma ale za tak niska cene i tak jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 44634 Napisanych postów 296076 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1445601
mesja1905
Develov

Biłem w tamtym roku enana royala
Jak mówisz przyjemna injekcja .
Działał robiłem badania . Wbiłem 40 ml z winkiem poszło ładnie

Testy royala ok ,chociaż podobno zdarzają się słabsze rozlania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 44634 Napisanych postów 296076 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1445601
mesja1905
W imieniu kolegi

Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10874 Napisanych postów 49732 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi

Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym

Mm coś pisał o tym tureckim gh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1665
Co myślicie panowie i tym niemieckim sprzęcie prosto z apteki

Zmieniony przez - Czarny323 w dniu 2018-06-08 15:57:26