SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889196

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
pakerokrak
a dlaczego oxy bys nie ryzykował brałes czy ktos z twoich kumpli


Oxa jest droga a szczerze mowiac na 90% nie ma oxy w tej z bioniche. Oxe w ktorej siedzi oxa bardzo ciezko dostac i ja nawet bym nie ryzykowal. Odpusc lepiej, jest masa innych fajnych srodkow :)

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vermodje ma bardzo dobrą oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
No szczerze mowiac chyba tylko ori vermodje bym bral jesli mialbym oxe jesc i ewentualnie cyber

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
tak jak tu kiedyś ktoś pisał, że opłaca też się brać oxe z najnowszych labów którzy dają do oxy, oxe żeby zabłysnąć na rynku Tym też można się kierować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można na zamówienie oxe zakupić , może tam ona będzie albo j\w cyber , vermo , w ug 95 % oxy cisną winko ; ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 905 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Animal-Strength
tak jak tu kiedyś ktoś pisał, że opłaca też się brać oxe z najnowszych labów którzy dają do oxy, oxe żeby zabłysnąć na rynku Tym też można się kierować.


To ostatnie co powinno sie robic, srodki bierze sie ze sprawdzonych labo od lat na rynku,
kupujac nowe laby napedza sie tylko rynek syfu i labow jednego sezonu, w ten sposob tracicie najwiecej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam oxe ze schree w nowej szacie ciekawe czy tam jest oxa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
miczelx
Animal-Strength
tak jak tu kiedyś ktoś pisał, że opłaca też się brać oxe z najnowszych labów którzy dają do oxy, oxe żeby zabłysnąć na rynku Tym też można się kierować.


To ostatnie co powinno sie robic, srodki bierze sie ze sprawdzonych labo od lat na rynku,
kupujac nowe laby napedza sie tylko rynek syfu i labow jednego sezonu, w ten sposob tracicie najwiecej



No ja tylko powtórzyłem słowa krzykacza, bo pisał to gdzieś na forum, że robił sobie zapasy oxy z labów które wychodziły i zawsze były spoko coś takiego pisał.. więc myślałem że tym również można się kierować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
Marek2806
Mam oxe ze schree w nowej szacie ciekawe czy tam jest oxa :)


Musze Ciebie zmartwic.
Bralem, wrzucalem w tym temacie fotki. Kody wchodzily.
W srodku wino co bylo czuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7695
oxa balkan cz ap?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium