SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923286

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7425
Ari podjadałem w zeszłe lato działało bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
robertjudi
Wbiłem kiedyś 5k tego magnusa i była lipa...ale nie wiadomo jak to było przechowywane.

ten mój w lodówce też na pewno nie jest przechowywany. I lipa teraz straszna skąd to ogarnąć sprawdzone, żaden lekarz nie wypisze. Chyba zostaje olanie odbloku i czekanie aż organizm sam wróci do normy po jakiś 2-3 miesiącach. Jak mam brać jakieś g**** z piwnicy co nie działa

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
bez hcg sie nie obejdzie, chcesz miec dzieci kiedys ? :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Shaki27
bez hcg sie nie obejdzie, chcesz miec dzieci kiedys ? :D

już mam 2 jkę dzieci syna 13 lat stary ja mam 38 lat :)

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
swis moze byc ok

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ja tam widzę , DNA jyz dupy dała . Koles masz kiepski wynik teścia . Widzę taki sam badziew jak ta Nanda cała , co już brak pimpu widzę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Shaki27
swis moze byc ok

ale ja nie mam do swissa dojścia mam tylko to MAGNYL 5000 MAGNUS PHARMACEUTICALS a nikt tego nie zna i nie wiem co mam teraz zrobić .

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
szukaj ovignil conajmniej a najlepiej pregnyl apteka
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedziałający ovi na mnie działa ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
jutro jeszcze będę gadał może koleś w przyszłym tygodniu mi wyśle Ovigil. Ale jak wygooglowałem HCG z tego Magnyl Magnus to sporo stron to sprzedaje więc chyba coś tam musi siedzieć ?

...................................................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium