SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
Fake ? Czy real niby pierwsza reka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niznik11
Fake ? Czy real niby pierwsza reka






wyglada jak by ktos majstrowal przy kapslu i nikt mi nie powie ze takie cuda sa po recznej zaciskarce, w rzyciu bym nie kupil widzac takie cos.....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
W zyciu yorki jak już to po pierwsze a po drugie wszędzie widzisz spisek i co ktoś odgiął blaszkę , wypompowal propa i wlał kujawski ?


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-04-06 23:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
A co to takiego sezon idzie dużo nowych firm pojawia się na rynku, widziałem już pare z takim wykonaniem i powiem tyle to jak blaszka zakuta to nie znaczy że odrazu w środku siedzi g**** i nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Nawet jeśli nikt tam nie majstrował, to "w życiu bym nie kupił, widząc takie coś" ;) Lepiej niech pan Reus leje to od razu do butelek po actimelu, będzie sterylniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
W zyciu yorki jak już to po pierwsze a po drugie wszędzie widzisz spisek i co ktoś odgiął blaszkę , wypompowal propa i wlał kujawski ?



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-04-06 23:24:50


ach ta ortografia :) nie widze spisku wszedzie ale mnie takie cos odstrasza, sam potrafie blaszke srubokretem lepiej dogiac bo czasem jak sie szarpnie to lubia schodzic. Jak kto lubi ja lubie wydawac kase na cos co mimo z piwnicy pewne ogolno przyjete stadarty ma chocby te estetyczne( i nie chodzi mi o ladne kolorowe podelka etc.). To byla tylko moja opinia i mam nadzieje ze kolega nam napisze ze towar klepie wzorowo i wszystko ogolnie cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 239
Dam znać od jutra zacznę ladowac.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 4/7/2018 12:12:53 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
niznik11
Dam znać od jutra zacznę ladowac.
nie pisz tutaj o cenach ;)


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 4/7/2018 12:14:43 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
franekyeti
Jeżeli trafi się na prawdziwą hexe to faktycznie zrywa pape z dachu:) widze po chlopakach na siłowni co chwalą się że akurat biją hexe ale to już nie amatorzy




Ja tam amator i też chwale. Z trenów właśnie tylko hexa & ace mi pasuje, enana nie toleruję. A ostatnio tre mix h+a włosy z głowy darłem

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium