SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15703 Napisanych postów 64481 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548561
Retro i co tam dalej..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 511
Retro Pharm...ponoć robią pod zamówienie. ..ponoć. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15703 Napisanych postów 64481 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 548561
Ok, dzięki.

Nie spotkałem, nie podpowiem
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10619
Twoje ampy treniku wygladają elegancko.W moich w kazdej inny odcień soku kropka zamiast kreski na szyjce i naklejki krzywe :-/ tak że stwierdzam że nie ma co tego bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8232
Czy po tym zdjęciu ta sie stwierdzic czy to oryginał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
Ja taką sama Unipharme ładuje od dawien dawna i dziala tak jak ma dzialac sądząc oczywiscie po opakowaniu i tej nalepce z kodem kreskowym. Szkoda ze srodka nie pokazałeś jak tabletka wyglada ale raczej gipsu nie ma jak to Łodziak mówi o wyj**kach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 271 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7500
Osobiście nie spotkałem się nigdy z wałem t3 nawet Unipharmy może zasługa uczciwego dila. Wiem że wały Unipharmy są na rynku. Po zdjęciach raczej nie dojdziesz czy masz org czy wał.

W moim rejonie ludzie wybierają w ostatnim czasie Tiromel. Wydaje mi się pewniejszą opcja niż Unipharma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145060
najlepiej zrob badania po kilku tab, jak wszystko bedzie gralo to rob zapas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 34
Ziomy wziąłem clena i to co stało sie z moimi zylami przechodzi ludzkie pojęcie patrzcie moje zdjęcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina