SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 3190 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128607
dori787342
hehe, Jest mozliwe zeby sok tak pachnial ? a ulotce pisze pisze Oleum Ricine

"W celach leczniczych używa się go przede wszystkim jako środek przeczyszczający, stosowany w przypadku zaparć i zatruć." przynajmniej metabolizm Ci przyśpieszy, zaparcia na tym soku Ci niegroźne kwestia uzytego oleju to "widzi mi sie" producenta.. omka swego czasu miala chyba olej arachidowy, jak się nie mylę, ale dawno w rękach nie miałem a soku... nie wącham tylko wbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16223 Napisanych postów 64812 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550022
Powąchajcie apteczne Gh to Wam się odechce wszystkiego jak ktoś kiedyś wjechał na odział świeżo po zmywaniu lizolem to mniej więcej będzie wiedział o co kaman
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 109
Mam testosteron propionate z atom labs powie ktoś czy to nie fejk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3624
siemka macie moze pojecia jaki jest dokladny sklad w tej walowanej omce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2280 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
no chyba nie sadzisz ze producent sie odezwie i ci tu napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3624
nie no zastanawia mnie to tylko ile estrow jest czy prop z enanem czy tak jak susta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2280 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
tego to sie mozna jedynie domyslac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Fejk czy orginał?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16223 Napisanych postów 64812 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550022
Standard prop z tej firmy, starsza wersja bodajże.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove