SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 643 Napisanych postów 19367 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 176740
cypio z b. research kiedys dzialalo b.dobrze...wbij i zrob badania, inaczej sie nie dowiesz co tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1454 Napisanych postów 10225 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Jak będzie działało tak jak kiedyś jw kolega pisze, stary dobry cypionanax to będzie kozak cypio, jedno z najlepszych jakie biłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2281 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
tyle ze to raczej z oryg z tajlandii nic wspolnego nie ma.Ja wbijalem org które szło do mnie bezpośrednio stamtad.Towar bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1454 Napisanych postów 10225 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
No to jest wiadomo nikt kumaty nie wierzy że , ktoś jeżdził po towar do Tajlandii, podobnie sytuacja wyglądała np z desmą, winko bdb swego czasu, bardzo drogie w stosunku do innych ale Hiszpanii to nie widziało, tak możemy wymieniać , jeszcze długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 138 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5122
Badania robic na testosteron czy jeszcze na cos , moj pierwszy cykl wiec nwm dokladnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1247
Ja bym najpierw powbijal i poobserwowal czy cos sie dzieje... A w razie watpliwosci zrobilbym badania, ale to moje prywatne zdanie... Przy wiekszych dawkach oprocz testa warto skontrolowac tez niepozadane hormony jak prolaktyna i progesteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47758 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
SquneR
Badania robic na testosteron czy jeszcze na cos , moj pierwszy cykl wiec nwm dokladnie ;)

załóż swój temat, nie spamuj więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mial ktos kiedys taki? Ja sie pierwszy raz zetknalem.... Jest legal kupiony w aptece. Co prawda na recepte z zielonym paskiem (nie wiem do konca czy to ma jakies znaczenie), ale na taka sama recepte tez egisa dostawalem... Szczerze mowiac wyglada jak jakis under:):):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1220 Napisanych postów 95001 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Under z apteki jedz jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co do recept weterynaryjnych probowalem tez omo i hcg wyzydzic, ale z tym kiepsko:):):)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina