SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Bo igf max wybicia ma chyba w okolicach 2-3 tyg i pozniej juz nie rosnie utrzymujac sie na podobnym poziomie przy tej samej dawce hg chyba co nie? Ale nie o tym bylo pytanie ktos jeszcze testowal te hgh?


Zmieniony przez - Nelsonek1987 w dniu 2017-01-03 11:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na pewno po jednym strzale nie określisz czy igf wzrósł czy nie. Masz rację, 3-5 tyg wbijać i dopiero badanie IGF zrobić.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja w 3 dniu badalem i miałem już podwyrzszony

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Comodore
Zabawa typu znajdź różnicę Dwa produkty tej samej firmy. Kody wchodzą w obu przypadkach





Genesis zbiera dużo pozytywnych opinii. Dobrze trafiłeś z towarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Nelsonek1987
Kapsel sie różni od wczesniej wrzucanych ale mysle ze to nie problem,ktos dostal taką partie w ostatnim czasie? Za 3tyg i tak bedzie wiadomo co z igfem






Ja przy nowych zakupach gh imperial też dostałęm z żółtym kapslem. Etykiety te same i dostawca ten sam. Towar sprawdzony, w moim otoczeniu znajomych z trójboju uchodzi za jeden z lepszych dostępnych gh na rynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27491
również dostałem taka pratie z zółtymi kapslami, ponoc towar pierwsza klasa :)

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Również polecam tę gh

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1401 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57086
prost4k
Comodore
Zabawa typu znajdź różnicę Dwa produkty tej samej firmy. Kody wchodzą w obu przypadkach





Genesis zbiera dużo pozytywnych opinii. Dobrze trafiłeś z towarem.


Zdjęcie wkleiłem bardziej w formie ciekawostki niż weryfikacji towaru. Od tego są kody które zresztą jak już wcześniej pisałem weszły. Jeśli ktoś się dokładnie przyjrzał obu pudełkom to powinien zauważyć ze są na nich rożne adresy strony www.  Co ciekawe oba środki pochodzą z tego samego miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Panowie propek z vermo działa?

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ze 2-3 lata temu bilem tego propka, działał wtedy bdb.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej