SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5788992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4119 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289405
Libido bardziej up , większe nabicie , twardość , oleista cera musisz dobrego mastera załadować to bedziesz wiedział . Krótkie estry szybko idzie wyczuć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 3291 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130509
mesja1905
Jakie masz odczucia po 1 strzale mastera Amg ?
Ja jak biłem go z propem to nie czułem żadnej różnicy . Lipido cały czas w kosmosie , humor dopisuje zazwyczaj . Jakiejś zmieny w sylwetce nie zauważyłem . Nie żebym się czepiał Haha

prawda jest taka, ze jesli nie mialo sie stycznosci z danym srodkiem z apteki to tylko po opisie z neta mozna domyslic sie "jak cos dziala". bo skad wiadomo czy pierwsza stycznosc z masterem ug to byl prawdziwy master? tak nawiazujac jeszcze do tego wszystkiego z badaniami na zawartosc, w jednej firmie wyszlo ze zamiast deki byly 2 estry tescia w ilosci ok 30mg. i tu pytanie, czemu do momentu badania nikt nie wyczul ze nie ma tam deki a jest tesc? ludzie lubia sobie wkrecac. nikomu niczego nie zarzucam ale master jest tam delikatnie odczuwalnym srodkiem ze nie czuc praktycznie jego dzialania, szczegolnie jak w parze idzie tesc.

ps. skoro masteron wysusza i nie wywala estro to nie moze powodowac oleistej cery nie zebym sie przypjerdalal. libido up jasne, ale dzialanie jakie ludzie opisuja to raczej suchosc jak na winie i kazdym innym pochodnym dht.

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-09-27 18:43:21
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7008 Napisanych postów 5720 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 165203
Lux1980
A ja se tego mastera chyba wrzucę na poprawę samopoczucia . No bo z tego co widzę wszyscy stosujący się cieszą

I tak sobie żyjesz w nieświadomości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4119 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289405
GWookie a nadmiar Dht jakie ma skutki uboczne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 3291 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130509
Amg27

a chvj wi

mi tylko powtarzali zawsze, uwazaj na wlosy i prostate przy masterze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7008 Napisanych postów 5720 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 165203
GWookie
Amg27

a chvj wi

Brałem krótkiego i włosy mam i prostata też ma się dobrze. Teraz leci długi i też jest ok. Piję olej z pestek dyni, albo jem pestki i żadnych kapsułek na prostatę nie biorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
arek.z90
GWookie
Amg27

a chvj wi

Brałem krótkiego i włosy mam i prostata też ma się dobrze. Teraz leci długi i też jest ok. Piję olej z pestek dyni, albo jem pestki i żadnych kapsułek na prostatę nie biorę.

dlatego mowie ze chvj wi, bo jeden ktory nie tknie saa bedzie kolo 30stki rwal wlosy garsciami a inny cale zycie na bombie bedzie mial pelno kudlow na glowie, tak jak w sumie ja wiec mowie tylko co zazwyczaj mowia, ale uboczne rozne wychodza u roznych osob, wazne aby pozytywy z brania byly i efekty, a przy tym zdrowia jak najwiecej chlopaki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 106 Napisanych postów 880 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28923
arek.z90
Do 30tki to ja mam daleko ;)

Pyk i już tuż tuż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Od 30tki dzieli mnie 21 lat. Chociaż nie...znam jedną 30tke, która mieszka niedaleko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

whey deli