SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
hulk2014
GWookie jesteś pewny na sto % że ten teść prolangatum to podróbka <poczym stwierdzasz że to podróbka?Bardzo proszę o wypowiedzi innych fachowców lodzianin i b-50.


bo:
moja praca jest zwiazana ogolnie z apteka więc:
- w tym momencie trzymam najnowszy wypust prolo w rekach i o dziwo ma on krotszy termin przydatnosci niż Twoja, mimo ze posiada nowy design / innego podwykonawce (czesc produktow jelfy wykonywana jest przez pharmaswiss w tym prolo, oma, heparegen itp) więc idac tym tokiem myslenia jest to niemożliwe że masz dluższą date, ostatni wypust "jelfowski" byl rok temu.
- na pudełku masz błąd w "brejlu" - tak te wypukłe kropeczki.

oraz pare innych malych szczegolow

mozesz pytac dalej (jest tu pare osob ktore szybko wylapia ze NIE jest to ori, bo siedza w temacie).. ale jak tam uwazasz. dla mnie to fejk, moze dzialac.. ale obok apteki to nie lezalo.

masz zresztą fote..


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolka kolego z poprzedniej strony wałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
JW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 393
Mógł by się ktoś wypowiedzieć w sprawie moich zdjęć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 610
dzięki w takim razie za informacje sog oczywiście leci w twoją stronę.To na chwilę obecną który z testosteronów na rynku jest najpewniejszy>? co do mojego prolo to po niedzieli zaczne wbijac i się sam przekonam czy bedzie cos dzialac czy nie,kupilem tego gówna na szczescie tylko 2 opakowania,by przetestowac,to jak to brac od razu walić 2 ml co 5 dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Prolo jest najpewniejszym testem.. jeśli ma się ori to masz mg tyle ile na etykiecie, oma tez.. każdy apteczniak.

co do pytania o dobre tescie musisz napisac w temacie https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114.html

teraz są łapki w góre i w dół nie wiem czy to odpowiednik sogow ale tez fajne

tutaj nikt Ci nie napisze ile bic, bo musialbys zalozyc swoj temat z ankieta


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-09-25 23:18:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
hulk2014
Witam dołączam zdjęcia swojego towaru zakupionego niedawno,proszę o opinie czy jest to według was środek yryginalny czy też nie.





Porównam tobie prolkę z apteką i powiem tobie czy ori czy nie nawet jak nie orii to moim zdaniem powinno działać tylko ja mam do 2015roku kończy mi się termin.

Bardziej martwiłbym się clomidem ug normy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 108
Witam
Pierwszy raz mam styczność z produktami firmy Nexium.
Prosiłbym o waszą opinie, dodatkowo clenbuterol.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 129 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1147
zarowno oxa jak i clen b. dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
wnc1964
hulk2014
Witam dołączam zdjęcia swojego towaru zakupionego niedawno,proszę o opinie czy jest to według was środek yryginalny czy też nie.





Porównam tobie prolkę z apteką i powiem tobie czy ori czy nie nawet jak nie orii to moim zdaniem powinno działać tylko ja mam do 2015roku kończy mi się termin.

Bardziej martwiłbym się clomidem ug normy.


szamałem takiego cloma - działał jak należy
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium