SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4383505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3090 Napisanych postów 45170 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 426189
Przemko wyzej wstawil enana. Niebieskie klipsy.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 2331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48606
NocnyGD
Jak wygląda Orignalny Cyber enan lub cypionat

Tu masz nowe rozlanie z kapslem niebieskim a wcześniej masz moje zdjęcia starego rozlania z białym kapslem bez kartonika. Oba jeśli trafisz to będą działały wzorowo :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1454 Napisanych postów 10225 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84257
Enan i deka cybera na bank powinny działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13143
Jak już mowa o cyberze to warto zamawiać te soki przez neta? może macie jakieś sprawdzone stronki ? bo najwidoczniej mój dostawca ma same wałki cybera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 2331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48606
spejson20
Jak już mowa o cyberze to warto zamawiać te soki przez neta? może macie jakieś sprawdzone stronki ? bo najwidoczniej mój dostawca ma same wałki cybera.

To sobie znajdź innego dostawcę bo te wszystkie stronki robią ostro w choooooooja :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 391 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65587
Z mila checia tez poznalbym jakies pewniaki , sprawdzone z dzialajacym towarem

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 878
Pewniaki ? Czy prop z nexiuma jest aż tak przezroczysty ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 9626 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133079
pajaczeq
spejson20

To sobie znajdź innego dostawcę bo te wszystkie stronki robią ostro w choooooooja :D

Jak wyżej. Może i trafisz ori ale wtedy tym bardziej pewnie przepłacisz, chociaż uważam, że Cyber wart każdej ceny no ale wiadomo

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 412 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23632
Winko ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
Holo czarny czy tak foto wyszło? Jak tylko foto to ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit