SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6187397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19013 Napisanych postów 68120 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563830
2-3h od wbicia dobrego hcg wiem że odżywam, jeśli nie a zdarzyło mi się 1x na egi hcg że lipa była.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 573 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17996
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 573 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17996
.

Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2020-07-05 09:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 958 Napisanych postów 11342 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190833
wouk
Ze względu na nieobecność sorcoserylu w aptekach gdyż jego produkcja została wstrzymana i import również do ostatniego kwartału 2020 .. oczywiście każdy film to ma jak i omke za apteki nawiasem mówiąc mam możliwość ogarnięcia odpowiednika z Ukrainy Actovegin lecz Ukraińcy mnie przed tym.przestrzegaja że to podróbka nawet w ich aptekach się zdarza czy miał ktoś do czynienia z tym.zamiennikiem i porównanie z orginalny solcoseryl-em ??

Co do Ukraińskiej apteki , to tak podróbek jest dużo... można wiele pisać a co do actovigenu prędzej będzie lepszy z Rosji niż ten "Ukraiński" .

Tak w temacie Rosji oraz clen, umnie na rejonie z UG DB ma dobre opinie z DNA parę osób narzeka że nic nie klepie. Clen z UG z Rosji od dobrego znajomego dostałem jak byłem brań Rus-bio. Na pewno nie ma Sally ani dosypki z dopalaczy... Jednak i tak na I miejscu apteka niemiecka.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2020-07-05 12:31:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1744 Napisanych postów 8397 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447326
Spiro z DE pięknie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 105 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1109
Ja mam dobre wspomnienia po clenie DNA. Helios dopiero przede mna ale opinie sa pozytywne po ziomkach. Tych clenow tez bym stestowal szczegolnie spiro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1008 Napisanych postów 2491 Wiek 35 lat Na forum 296 dni Przeczytanych tematów 24423
Właśnie dzisiaj poleciała u mnie ostatnia lotka heliosa DNA, działa jak powinien...co do clenu DNA słyszałem dobre opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1744 Napisanych postów 8397 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447326
Nowy wypust heliosa z dna działa książkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1166 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 197246
Będę musiał spróbować tego spiro z DE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 3471
colin2000
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.

Co czujesz jak zacznie działać hcg? Swędzenie jaj?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Frutilove