SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5784862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19648 Napisanych postów 67268 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560431
2-3h od wbicia dobrego hcg wiem że odżywam, jeśli nie a zdarzyło mi się 1x na egi hcg że lipa była.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 158 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17107
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 158 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17107
.

Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2020-07-05 09:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 11327 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190654
wouk
Ze względu na nieobecność sorcoserylu w aptekach gdyż jego produkcja została wstrzymana i import również do ostatniego kwartału 2020 .. oczywiście każdy film to ma jak i omke za apteki nawiasem mówiąc mam możliwość ogarnięcia odpowiednika z Ukrainy Actovegin lecz Ukraińcy mnie przed tym.przestrzegaja że to podróbka nawet w ich aptekach się zdarza czy miał ktoś do czynienia z tym.zamiennikiem i porównanie z orginalny solcoseryl-em ??

Co do Ukraińskiej apteki , to tak podróbek jest dużo... można wiele pisać a co do actovigenu prędzej będzie lepszy z Rosji niż ten "Ukraiński" .

Tak w temacie Rosji oraz clen, umnie na rejonie z UG DB ma dobre opinie z DNA parę osób narzeka że nic nie klepie. Clen z UG z Rosji od dobrego znajomego dostałem jak byłem brań Rus-bio. Na pewno nie ma Sally ani dosypki z dopalaczy... Jednak i tak na I miejscu apteka niemiecka.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2020-07-05 12:31:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 8232 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443094
Spiro z DE pięknie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 102 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1064
Ja mam dobre wspomnienia po clenie DNA. Helios dopiero przede mna ale opinie sa pozytywne po ziomkach. Tych clenow tez bym stestowal szczegolnie spiro.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1221 Napisanych postów 2491 Wiek 35 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 24423
Właśnie dzisiaj poleciała u mnie ostatnia lotka heliosa DNA, działa jak powinien...co do clenu DNA słyszałem dobre opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 8232 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443094
Nowy wypust heliosa z dna działa książkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1152 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 196843
Będę musiał spróbować tego spiro z DE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 2546
colin2000
Też odczuwam wbitę podskórnie HCG po już po około 10-15 minutach. Obecnie mam Pregnyl z apteki. Niewiem jak będzie późniejjak przestana produkować. Czy endo wypisze zamiennik jeśli nie to under. Jeżeli ktoś nie jest pewny czy działa czy nie to warto zrobić badanie na beta HCG w każdmym laboratorium.

Co czujesz jak zacznie działać hcg? Swędzenie jaj?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

whey deli