SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889716

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Bolda z AP nigdy nie brałem to fakt, ale co do do deki to dziwna sprawa.
Bo dekę nie tylko że znam świetnie i chwale ale do tego osobiście sprawdzałem ją też labmaxem - jest gdzieś wcześniej ten test w tym temacie... ale żeby nie szukać to efekt był taki:









Czyli nie wmawiam sobie działania deki bo to faktycznie jest deka.


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-10-24 21:03:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A te labaxy maja wogole jais atest? Sa to pewne zrodla informacji czy najpewniejsze jakie sa dostepne za niewielkie pieniadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
nie napisalem ze wszystkie rzuty ich deki to slabizna, tylko ze to co tam leja to loteria, nie chce bic 3-4 paczek deki z czego w srodku cyklu by sie okazalo ze 1 paka z innego wypustu to sam olej, raz sie nacialem i nie chce wiecej, a ze nie tylko ja bo znajomek tez to lab dla mnie skreslony i tyle, to samo bylo z titanem.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
comeback
szakal32
Nie wierze juz w kody jak sie na alphie przejechałem ;)


Szakal? Na jakim środku AP wtopiłeś?

Właśnie na boldku sie przejechałem

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
A tak propo lecial niedawno/leci ktos deke malay? Sam bije pierwszy raz z tygrysa i chce poznać opinie innych, bo za nim deka mi sie rozkręci to ohoh

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
szakal32
A tak propo lecial niedawno/leci ktos deke malay? Sam bije pierwszy raz z tygrysa i chce poznać opinie innych, bo za nim deka mi sie rozkręci to ohoh

ja biłem ale z 5 lat wstecz , wtedy to co biłem od nich działało elegancko
ale szukaj aktualniejszych opinii niż moja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Taka tez sie sprzyda hehe ale głownie o aktualna mi chodzi, bo słyszałem, ze tamte wypust były słabe, a teraz znowu ponoć kosa, ale czy to prawda...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
marianzulek
A te labaxy maja wogole jais atest? Sa to pewne zrodla informacji czy najpewniejsze jakie sa dostepne za niewielkie pieniadze?


O atestach nic nie wiem. Ale słyszałem że za oceanem labmaxa używa policja (testy na narkotyki).
Czy pewne? To zależy co rozumiesz przez pewność? 100% pewności to może dać tylko chromatograf gazowy + spektrometr masowy.
A że Labmax zajmuje się min. właśnie kalibracją i serwisem chromatografów i spektrometrów, to zapewne mają pojęcie o tej tematyce.
Oczywiście nie przypuszczam żeby tego typu proste testy nadawały się na np. dowód w sądzie, bo pewnie można by je podważać.
Ale na potrzeby zwykłego koksa jak ja który chce sprawdzić co w siebie wbija, są prawie wystarczające.
Czy najpewniejsze, tego nie wiem, innych do tej pory nie znalazłem. A szukałem bo np. Labmax ma kilka minusów,
np. nie można zidentyfikować poszczególnych estrów trenu. Test powie jedynie czy to tren czy coś innego, ale nie wiadomo który tren.

lordknaga
nie napisalem ze wszystkie rzuty ich deki to slabizna, tylko ze to co tam leja to loteria, nie chce bic 3-4 paczek deki z czego w srodku cyklu by sie okazalo ze 1 paka z innego wypustu to sam olej, raz sie nacialem i nie chce wiecej, a ze nie tylko ja bo znajomek tez to lab dla mnie skreslony i tyle, to samo bylo z titanem.


Lord, nie zrozum nie źle ja doskonale wiem że ugle to ugle, mają różne wypusty i ufać temu nawet w 50% nie można.
Zdziwiłem się natomiast że to akurat deke a nie coś innego ktoś trafił aż tak nędzną, bo miałem ją wielokrotnie i zawsze byłem zadowolony.
Natomiast tak ogólnie co do AP, to oprócz tej słabej, prawdopodobnie, hexy to nie złapałem jeszcze tego labu na ewidentnym wałku - bo od jakiegoś czasu sprawdzam ją również testerami.
Stężeń oczywiście nie znam, ale zawsze substancja się zgadza. Gdzie właśnie (pisałeś o tym) dla porównania Titan którego kiedyś jak wchodził sporo kupiłem, licząc że na początku nie będą lecieć w hvja, okazał się faktyczną wtopą.
Dla przykładu, z tych testów które wrzuciłem na forum to:
- testowałem oxe AP - wyszła oxa
- testowałem prime Titana - wyszła susta !!!
A więc tak jak mówiłem, jeszcze tego labu nie złapałem na wałku czym zasłużył sobie u mnie na jakieś tam zaufanie, ale będę testował dalej, bo sam jestem ciekaw czy coś znajdę.
Teraz będzie test masterów AP i Titana.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Za oceanem policja uzywa labmaxa? dobre mozesz mi zaufac, nie uzywaja labmaxa ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Ok MM, ja nie mam pewności tak tylko słyszałem, ale Ty ponoć wiesz więc napisz konkretnie.
Jakich zatem testów używa kanadyjska policja ? Jak marka, nazwa, firma?


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-10-25 01:37:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej