SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak czytałem kiedyś o procesie gotowania to właśnie tak się sterylizuje viale. Nie ma co się bać nagrzewać tego szkła bo ono jest przystosowane do wysokich temp.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 79
rkarpinski
Miskov29
rkarpinski
To jest towar trzymany w bardzo niskiej temperaturze. Palnik gazowy albo długa kąpiel we wrzątku i będzie klarowne.


Czyli generanie nie ma czym sie martwic i po ogrzniu przywroci mu sie klarownosc i bedzie si?
W jakiej temp ogrzewac? Z tego co slyszalem towar nie lubi zbyt duzej tem


Ja wręcz doprowadzałem do wrzenia. Przecież nie od parady to się nazywa "gotowanie"
Ja uzywałem takiego małego palnika gazowego do creme brule


Tak jest Chef ;)
Zaraz podgrzeje dziada i zobacze co sie bedzie dzialo - w miedzyczasie czekam na odp dostawcy

Dzieki za szybka odp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zdrówka i masy życzę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Mi tam kiedyś omka na silce w zimę zamarzla cała ampa się biała zrobiła grzaliśmy z kumplem zapalniczka wszystko się rozpusciło i towar hulał jak trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
Możliwe, że z tymi 100 tabs się zgadza , jednak można ocenić czy to fejk czy real?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
testo339
Możliwe, że z tymi 100 tabs się zgadza , jednak można ocenić czy to fejk czy real?
tak to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
Tylko pytanie takie czy towar cały wygląda na real ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omka czeska do sprawdzenia.
Paski się nie zdzierają nawet po skrobaniu nożykiem.
Ale co mnie zmartwiło to mały nalew na jednej z nich na czubku ampy tj kropczka.
Ponalewane jest równo.
Ktoś cos wie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cd
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej