SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5998401

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1347
Panowie gdzie znajde kod na opakowaniu malay tiger pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1347
Panowie kod na opakowaniu malaya gdzie znajde zeby sprawdzic czy nie fake ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
O ile pamietam dobrze to tam byla zdrapka lub naklejka z kodem. Jesli ja znajdziesz to napewno na pudelku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No jest SN i PIN tylko gdzie to wklepać żeby sprawdzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2074 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Adres strony producenta tez powinna sie znajdowac na opakowaniu. Niestety tego podac Ci nie moge ale google napewno odpowie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Product verified :) czyli nie fake teraz tylko czekac efektow. Swoja droga poleca ktos enanka z malaya ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18371 Napisanych postów 67581 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561689
Diego
Product verified :) czyli nie fake teraz tylko czekac efektow. Swoja droga poleca ktos enanka z malaya ?

Wiele osób chwali ten lab

krzykacz
jonq
Witam Panowie !! z MALAYA jestem zadowolony chce zamówić kilka środków i patrze że są fajne mixy . Co byscie polecali osobno kazdy srodek czy moze wziać mixa ? wiadomo mniej ml do wbijania ale czy nie pojdzie to na jakosci i stezeniu ??

jonq
t400 mam sprawdzone :) nic nie boli :)

Bo Malay to pewny sprawdzony brand, +12lat na rynku pl/eu/world zobowiązuje go do puszczania real towaru

Co do blendów - wychodzi ekonomicznie + mniej ml do wbicia. BDB kombinacje ma Malay i chyba najwięcej z dostępnych na rynku (inne dobre laby które też mają combosy to Bioniche, Biosira, BM, Platinium, Vedipharma, Kenwoo, Opiox, EC real np jeśli masz też dojście - ale znacznie mniej niż MT). A składy dobierasz pod aktualny cel.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14055
Z Malaya testowałem Enan, Cypio, Propa, ture, ripped, clena, master p, wszystko działa bardzo dobrze, clen jeden z mocniejszych jakie jadłem(testowałem DB pharma i Alpha Pharma), pewnie jakąś dosypkę ma ;) Teraz czekam na sustę i bolda, zobaczymy jak będzie śmigało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 391 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 15282
clen malay to juz legenda co do mocy ma okrutna moc!!

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2171 Napisanych postów 4150 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290529
Widzial ktos juz takie cos ?

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-11-28 20:09:31
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy