SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
krzykacz
Bioniche ciągle się rozwija, idzie do przodu. Wystarczy porównać old design z new design także bardzo wątpie żeby się ten lab zawijał. Ale jak to na rynku, różni ludzie różnie gadają.


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_HGH,_1ml/vial,_120tab/pack__temat_zbiorczy_-t1130842.html


zawijać się może nie zawija ale mój dill jak to określił niby nie dogadał się z dostawcą drugi tak samo i same te alphageny balkan bm itd mu zostaje i to też do wyczerpania zapasów więc może ogólnie zwija interes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Pomperiusz
krzykacz
Bioniche ciągle się rozwija, idzie do przodu. Wystarczy porównać old design z new design także bardzo wątpie żeby się ten lab zawijał. Ale jak to na rynku, różni ludzie różnie gadają.


https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_HGH,_1ml/vial,_120tab/pack__temat_zbiorczy_-t1130842.html


zawijać się może nie zawija ale mój dill jak to określił niby nie dogadał się z dostawcą drugi tak samo i same te alphageny balkan bm itd mu zostaje i to też do wyczerpania zapasów więc może ogólnie zwija interes


alphagen to syf wczesniej to enzo bylo

wez juz bm czy balkana nawet kopie bez kodow tez dziala lepiej niz aphagen


Zmieniony przez - mapetttmapettt w dniu 2018-06-30 00:26:51

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
mapetttmapettt
org alpha pharma na zachodzie czy usa ma zaj**iste opinie i jest mega droga. w hurcie na pl org kosztuje tyle co taki genamed w detalu. alphy sa walki bez kodow ktore dzialaja ale slabo


Dlatego tak jak mowisz, ja juz dobrze sje dogadalem. Cisne praktycznie bezposrednio, trenik jest miodzio po prostu. Z kazdego soku i tablet ap kod wchoszil i smigal...jest pare srodkow w ktore zainwestujr w Ap (np700mg week trA bylo nie do zniesienia - musialem zbijac w dol wzgledem tej samej dawki fitmy krzak, odczucia jakbym 1/3 bil)... Ale trzeba pamietac ze tez blizsze nam srodki smigaja rownie dobrze a kosztuja polowe... Taki tescik. Lecialem raz mixa raz cypka, rozne dawki, lab z tych niedrogich ale z renoma i bylo ra 9 i ra 12 rorma przebita to zbilem dawki bo duzo nie zyskam a baniak zawszie bolal i ubocznw wjada grubiwj.. Taki tacik z popularnych tu labow sorawdza sie cacy i nie widze jakis checi ani sensu przeplqcac skoro nasze dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie chulać?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadinka201
Cd




Na tym listku nie ma wytłoczone daty , nie wiem czy powinna być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Powinna ale jej nie ma Na mojej też nie było, kody weszły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Powinna ale jej nie ma Na mojej też nie było, kody weszły.

Na mojej kody nie weszły ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Wygląda dobrze. Wsuwaj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium