Jeff Seid to model fitness, influencer, a także najmłodszy zawodnik sportów sylwetkowych kategorii Men's Physique IFBB Pro. Przez długi czas było o nim cicho, ale niedawno dał o sobie znać. Na Instagramie ostrzegł innych przed konsekwencjami niekontrolowanej diety na masę. Przytył ponad 18 kilogramów w ciągu sześciu miesięcy. Seid w 2013 roku brał udział w kilku imprezach. Na Tampa Pro zajął drugie miejsca, a potem wygrał Valenti Gold Cup. Zdobył kwalifikacje do Mr. Olympia, gdzie zajął 11. miejsce. Kolejne sezony również były owocne, chociaż na Olympii zajmował coraz to bardziej odległą lokatę. Nie brał udziału w zawodach już od dłuższego czasu, jednak nie powstrzymało to go przed utrzymaniem sylwetki w dobrej formie. Niestety jego ostatnia dieta na masę nie poszła zgodnie z planem.

„Przytyłem, a powodem, dla którego to się stało, jest to, że byłem na masie. Ordynarna masa jest wtedy, gdy jesz wszystko w zasięgu wzroku, aby uzyskać jak największy rozmiar i wagę. Ale jest jeden problem, bo zyskałem dużo tłuszczu. Masowałem przez sześć miesięcy. Przez pierwsze cztery miesiące jadłem czysto. Stopniowo zwiększałem ilość kalorii, gdy moja waga rosła i tak naprawdę nie miałem zbyt dużo tłuszczu, były to głównie mięśnie i to był całkiem niezły czas. Sprawy wymknęły się spod kontroli, kiedy zacząłem jeść około 5000 kalorii dziennie. Wtedy jadłem tak każdego dnia. Przez ostatnie dwa miesiące w większości podobało mi się, gdy liczba na wadze po prostu rosła i szła w górę i w górę. Więc zdecydowałam, że będę jadł wszystko i zrobię się ogromny.  Przestałem robić cardio i zacząłem jeść wszystko.

Przytyłem do 105 kg więc faktycznie zyskałem 18 kg w ciągu sześciu miesięcy. Będę ze sobą szczery. Wiem, że nie zyskałem dużo mięśni, ale dużo tłuszczu”.

 

Biorąc pod uwagę smukłą sylwetkę Jeffa, którą zawsze utrzymywał przez cały rok, wiele osób było zszokowanych, widząc, jak wpływowy fitnessowiec przybiera na wadze. Otwarcie powiedział, że nie poleca nikomu robić masy w ten sposób.

Komentarze (5)
lordknaga

nastepny natural xD dirty bulk nie istnieje nic takiego, to poprostu u nich nazywa sie pigging-out , zarcie jak swinia, pewnie nastepny wpadl w depreche, dragi imprezy alko, odstawil saa i sie zapuscil ale wszystkiemu winne 5000kcal z burgerow %-)

3
overfifty

W USA od pewnego czasu SAA są bardziej kontrolowane, więc trudniej o apteczne. Można więc trafić na undera wątpliwej jakości.

0
_GANGSTA_

Pieknie ujete lordknaga nic dodac nic ując,szkoda tylko ze takim pajacom brakuje szczerosci zeby przyznac sie szczerze na lamach insta o faktycznym powodzie a nie szukac Sobie usprawiedliwien typu "swinska masowka" za wszelka cene ale tak tez funkcjonuje insta bazujmy na klamstwie

0
M-ka

Może głupie, co powiem, ale na tym filmiku gdzie przytył wygląda lepiej, bo bardziej normalnie (pomijając zbyt dużą tuszę, oczywiście). Modelowe zdjęcia są jak z gabinetu figur woskowych.
Typowa współczesna moda na robienie z faceta jakiejś lalki.
Nie ogarniam, może już jestem za stara :D.

0
Christo87

Zresztą, nie widzę w tej jego masie czegoś szczególnego. Ot, sporo przybrał i tyle

1