SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8947001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
GWookie
no to proś nastepnym razem o paragon swoje zrodlo, nikt wtedy zartowal nie bedzie.

A nie pomyślałeś, ze jest wzięte na lewo, a z paragonem trzeba będzie kombinować

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
szakal32
GWookie
no to proś nastepnym razem o paragon swoje zrodlo, nikt wtedy zartowal nie bedzie.

A nie pomyślałeś, ze jest wzięte na lewo, a z paragonem trzeba będzie kombinować


to teraz wychodzi jakie pojecie masz o aptece. nie ma czegos jak wziecie na lewo z apteki. ma sie zgadzac stan sprzedany ze stanem na paragonie. koniec kropka, poza okienkiem nie sprzeda, recka pozniej tak czy siak wypisana musi byc. bo myslisz ze tam kontroli nie ma.. sam napisales ze pl to nie egipt to pamietaj ze do reszty tez sie to odnosi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Zapominasz o kims takim jak przedstawiciel handlowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
o racja, dodatkowe rece! to tutaj tak, nie bedzie paragonu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Ja nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji i zaśmiecać temat, zreszta marianzulek pewnie tez, widać twoje pojęcie. Pozdrawiam

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
szakal32
Ja nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji i zaśmiecać temat, zreszta marianzulek pewnie tez, widać twoje pojęcie. Pozdrawiam


a Ty za miariana sie wypowiadasz?

no racja nie ma co zasmiecac, bo wychodza kocopoly takie czasem ze az strach.. w aptece pracujesz że wiesz i masz pojecie? pytanie retoryczne.

nie. no i tyle w temacie, to nas rozni. na lewo... buhaha..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Wiem, ze bedziesz próbował mnie ośmieszyć. Muszę sie nauczyć ignorować takie osoby...

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Osmieszyc? nie, absolutnie.

to że masz ori prolo to widac, w sensie po prostu ori i juz, nie ma tu dyskusji, nie bylo tam nic wysmiewczego. a ze napisalem sobie zartem to nie znaczy ze trzeba zyc w powadze caly czas.. bo jednak prolo czy zestaw innych egzotycznych lekow to czasem ze swieca szukac

chcesz ignorowac to ignoruj ale nie pisz tylko o tym ze to lewe wyciagniecie bo jaka pewnosc wtedy ze to na lewo to nie przypadkiem fejk? i tyle. uwierz ze tam dalej wszystko musialo byc legit zalatwione. recka itp. powaga. ciesz sie ze masz dobry towar i rosnij duzy, bo jednak ktos sie troche naglowic musial abys to mial


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-11-05 23:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Gwooki, brniesz w nieprawde. Nie "musialoby" a "powinnobyc".
Ale nie o to tutaj chodzi. Wazne ze prolo ori.
Zakonczmy wasn.




Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-05 23:52:34

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2016-11-05 23:52:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
GWookie


zeby zdobyc + 5 do fajnosci ze kupil wiesz taki szpan jak swego czasu nowymi butami to czlowiek lecial po osiedlu i pokazywal

prolo standardowe. powodzenia.

ta mama to jakis fajny milf czy raczej tu nie trzeba potwierdzenia jakosci?


Żebyż to butami... swego czasu do mnie chłopaki przychodziły podziwiać ruskiego mietka, a ja z kolei szedłem zobaczyć Superanabolon - to dopiero był kiedyś dziw nad dziwy

A Ty GWookie, jak teraz zobaczysz fotkę prolki na forum, to pamiętaj.... aby nikogo nie urazić - stajemy na baczność i oddajemy jej hołd.
Powaga i martyrologia to podstawa.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

forma lato