SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6705
Takie provi mialem z pół roku temu. Działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 11024 Napisanych postów 23062 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 750080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3521
Panowie zajadam Provi już trzeci listek odpalam i zero czucia, wałek?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3521
Rok temu jadłem takie i klepało jak trzeba a teraz nawet k**** nie staje z rana...

Zmieniony przez - nastukafszy w dniu 2016-01-25 09:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3896 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
Nastukafszy ale u Ciebie teraz jest inny problem,zjem śniadanie i jak zdążę przed pracą Ci poszukam tych tematów. Ostatnio zapomniałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zioekt
Nastukafszy ale u Ciebie teraz jest inny problem,zjem śniadanie i jak zdążę przed pracą Ci poszukam tych tematów. Ostatnio zapomniałem.

Będę bardzo wdzięczny, bo już popadam w depreche... Cały cykl było zaj**iste samopoczucie i libido a teraz mnie strzyga dopadła :( taka zmora, siada na ch**ia i dusi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A więc te Provi jest git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2785
bił ktos? pare postow wczesniej mial ktos z tym lotem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2785
bił ktos? pare postow wczesniej mial ktos z tym lotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34613 Napisanych postów 274763 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375702
nastukafszy
Panowie zajadam Provi już trzeci listek odpalam i zero czucia, wałek?

może być to wałek nie diząłajacy

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit