SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 35 dni Przeczytanych tematów 12
Jakieś opinie, ciężko coś znaleźć na temat tego labu (gravity)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 717 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26221
mateusz1989p
Fotki

DNA T400 Bilem i git.
Balkan pierwszy raz w życiu strzał w udo zrobiłem i o dziwo zero bólu, a bałem się że nogę urwie-ale to było kilka lat temu i w starej szacie. Prop petarda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 151 Wiek 39 lat Na forum 197 dni Przeczytanych tematów 1148
arek.z90
GwiazdekTorun
Cypek i dlugi tren DNA dobry. Bede juz schodzil pewnie na bold i mastera dlugiego.

Mastera e lecę właśnie z DNA i jest ok.

Dziekuje za info bo wlasnie zbieram opinie o masterze i boldzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6011 Napisanych postów 47923 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 580301
GwiazdekTorun
arek.z90
GwiazdekTorun
Cypek i dlugi tren DNA dobry. Bede juz schodzil pewnie na bold i mastera dlugiego.

Mastera e lecę właśnie z DNA i jest ok.

Dziekuje za info bo wlasnie zbieram opinie o masterze i boldzie

Boldek DNA również bdb...aktualnie podbijam razem z deką i T-400 DNA wszystko działa elegancko...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-11-04 06:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2460 Napisanych postów 2230 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40808
ladny zestaw Gwiazdek bold i mastery DNA dobre bije taki zestaw z cypem,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 222 dni Przeczytanych tematów 787
Ten bold swietnie dziala. Mastera nie bralem lecial jeszcze dlugi tren ale odstawilem bo zgagi nie udalo mi sie ostatecznie opanowac nawet lekami pomagaly jakis czas pozniej palilo jak cholera.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 41 dni Przeczytanych tematów 1185
balkan bdb

Zmieniony przez - mientusik w dniu 2019-11-04 13:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 52 Wiek 35 lat Na forum 47 dni Przeczytanych tematów 711
Dna bdb biorą kumple chwala. Bije już nowszego cypka tym razem na zoltym oleju libido super działa dobrze jaki i początkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 104 Na forum 297 dni Przeczytanych tematów 1196
Panowie, czy to jest dobry Clomid oryginalny? Zamówiłem taki i to Grecki jakiś. Będzie ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1387 Napisanych postów 2232 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 82766
Będzie ok, tzn będzie chooyowo. Jak sobie przypomne samopoczucie na clomie to mnie ciarki przechodzą...brrr...
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina