SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24598
ktoś się spotkał?

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tynio
Witam brał ktoś ostatnio coś z Aplhy ? Zaznaczę że brałem z tego źródła zawsze i było git lecz ostatni raz aplhe z 2 lata temu ,przedtem nigdy nie sprawdzałem kodów teraz sprawdziłem i nie weszły dlatego pytanie mam jak z tą aplha? Bo widzę że rzadko ktoś już z tego laba bije na forum






Ostatnio u mnie lecial cypio/Testocyp z Alphy i gitara, bardzo dobry test, kody normalnie wchodzily na stronie.Teraz bedzie leciec susta.
Dwoch znajomkow z klubu dziaba Bolda z Alphy i chwala ze jest ok.
Olej rzadki jak woda doslownie i ma taki inny zapach niz wszystkie srodki innych firm na oleju jak to zawsze bylo w Alphie ( bo oni chyba robia na oleju bawełnianym czy cos takiego)
Jak kody ci wchodza na stronie to dziabaj smialo bedzie klepac dobrze ;)(strony Alphy nie tlumacz na Polski tylko wbijaj kody na anglojezycznym) taka mala uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
Panowie, dwie sztuki sa zrobione dobrze chociaz nie wiem czy to oryginał. Czy jestescie w stanie to ocenić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ktoś kiedyś mi pisał ze z żółtym paskiem jest orginal .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Bił ktoś coś tej firmy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Od razu sypcie opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
Ta z zoltym paskiem byla lepiej wykonana. Wogole lepiej nawet bylo zamocowane w opakowaniu bo ten drugi pakiet latal po calym pudeleczku. A niby wyciecia w kartoniku podobne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej