SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5826619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 7014 Napisanych postów 5729 Wiek 51 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 165281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24598
ktoś się spotkał?

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49644 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Tynio
Witam brał ktoś ostatnio coś z Aplhy ? Zaznaczę że brałem z tego źródła zawsze i było git lecz ostatni raz aplhe z 2 lata temu ,przedtem nigdy nie sprawdzałem kodów teraz sprawdziłem i nie weszły dlatego pytanie mam jak z tą aplha? Bo widzę że rzadko ktoś już z tego laba bije na forum

Ostatnio u mnie lecial cypio/Testocyp z Alphy i gitara, bardzo dobry test, kody normalnie wchodzily na stronie.Teraz bedzie leciec susta.
Dwoch znajomkow z klubu dziaba Bolda z Alphy i chwala ze jest ok.
Olej rzadki jak woda doslownie i ma taki inny zapach niz wszystkie srodki innych firm na oleju jak to zawsze bylo w Alphie ( bo oni chyba robia na oleju bawełnianym czy cos takiego)
Jak kody ci wchodza na stronie to dziabaj smialo bedzie klepac dobrze ;)(strony Alphy nie tlumacz na Polski tylko wbijaj kody na anglojezycznym) taka mala uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10603
Panowie, dwie sztuki sa zrobione dobrze chociaz nie wiem czy to oryginał. Czy jestescie w stanie to ocenić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10603
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10431 Napisanych postów 20152 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164406
Ktoś kiedyś mi pisał ze z żółtym paskiem jest orginal .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Bił ktoś coś tej firmy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Od razu sypcie opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ta z zoltym paskiem byla lepiej wykonana. Wogole lepiej nawet bylo zamocowane w opakowaniu bo ten drugi pakiet latal po calym pudeleczku. A niby wyciecia w kartoniku podobne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wheya