SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4574845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 665 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51961
pawel82
Blackers
Panowie jak ten androchem?

Ori Andro...bdb środki , będziesz zadowolony...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-01-22 10:02:52

Wszystko okej masteron brałem i tren też ładnie podpala styki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2609 Napisanych postów 2455 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41817
Zaucha
Laby tak robia zeby tabletki nie grzechotaly w opakowaniu. Nie tylko DNA pakuje w woreczki.

Db pharma od lat ma worki na tabsy jak clen bralem zawsze z wora, Dna turka chwalona takze jak juz jest w rekach to brac i rosnac tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 175 dni Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 4790
Ktoś coś jest w stanie powiedzieć o tych cudach

Zmieniony przez - baczek1997 w dniu 2020-01-25 17:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17272 Napisanych postów 65493 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552732
Ciekawa zrzutka. Pewnie klepnie.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 175 dni Na forum 350 dni Przeczytanych tematów 4790
Krzykacz coś więcej w temacie lub z forumowiczów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 151 Wiek 35 lat Na forum 165 dni Przeczytanych tematów 3050
Prop Iran biłem go. Był dobry

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1605 Napisanych postów 1249 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 161105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 77 dni Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 683
alex79
mlodyvip
tabsy jak tabsy najgorzej wyglada ten woreczek strunowy upchany na siłe nie wiem w jakim celu, masakra ;)

W taki sam sposob tabsy tez pakuie np.
Nexium...Ions....jedne z lepszych labow obecnie
jak kolega pisal tez po to zeby nie grzechotaly itp. Polamane tez sie czesto zdazaly
W produktach aptecznych tez ci sie moze zdazyc ze tabsa sie pokruszy.
Nie wymyslaj tylko zajadaj....a jak ci nie pasuje to zawsze mozesz tutaj komus z chlopakow z forum oddac to przetestuja i ci powiedza czy tak poakowane dzialaja czy nie....he he he

(ps. czytac ze zrozumieniem) ;)

Nexium ori Mieczysław też w woreczku a zrobił mnie prawie tak dobrze jak platyna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17272 Napisanych postów 65493 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552732
baczek1997
Krzykacz coś więcej w temacie lub z forumowiczów?

Myślę, że towarek będzie OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 231
Metha-Pro z firmy Kuwait Pro ostatnio ktoś jadł może powiedzieć coś więcej?

Miki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton