SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923686

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
kafarov1987
panowie tren ace 75 nexium niepokoji mnie roznica kolorow oraz jedna ma zaslepke z napisem flip off druga nie czy wszystki gra?

. Bij to śmiało bardzo smakowicie wyglada ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2077
Witam
Spotkal sie ktos z czerwonym flip off?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Zibi920
Witam
Spotkal sie ktos z czerwonym flip off?





W starym wyglądzie susta miała czerwony kaspel, widocznie na stary flakon poszła już nowa etykieta w momencie jak zmieniali szatę na nową. Now wypusty z tego co widzę jak biore sam dla siebie towar to zawsze mają tylko białe kapsle na wszystkich środkach.


kafarov1987
panowie tren ace 75 nexium niepokoji mnie roznica kolorow oraz jedna ma zaslepke z napisem flip off druga nie czy wszystki gra?





Kartoniki masz do tego? Jeśli masz kartonik to biłbym bez wahania bo tren ace Nexium ma zacny.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
wit3k
Zibi920
Witam
Spotkal sie ktos z czerwonym flip off?





W starym wyglądzie susta miała czerwony kaspel, widocznie na stary flakon poszła już nowa etykieta w momencie jak zmieniali szatę na nową. Now wypusty z tego co widzę jak biore sam dla siebie towar to zawsze mają tylko białe kapsle na wszystkich środkach.


kafarov1987
panowie tren ace 75 nexium niepokoji mnie roznica kolorow oraz jedna ma zaslepke z napisem flip off druga nie czy wszystki gra?





Kartoniki masz do tego? Jeśli masz kartonik to biłbym bez wahania bo tren ace Nexium ma zacny.

tak mam ale na opak. data 05.2019 a na flakonie 04.2019 czy to podejrzane?


Zmieniony przez - kafarov1987 w dniu 2017-11-15 14:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
kafarov1987
wit3k
Zibi920
Witam
Spotkal sie ktos z czerwonym flip off?





W starym wyglądzie susta miała czerwony kaspel, widocznie na stary flakon poszła już nowa etykieta w momencie jak zmieniali szatę na nową. Now wypusty z tego co widzę jak biore sam dla siebie towar to zawsze mają tylko białe kapsle na wszystkich środkach.


kafarov1987
panowie tren ace 75 nexium niepokoji mnie roznica kolorow oraz jedna ma zaslepke z napisem flip off druga nie czy wszystki gra?





Kartoniki masz do tego? Jeśli masz kartonik to biłbym bez wahania bo tren ace Nexium ma zacny.

tak mam ale na opak. data 05.2019 a na flakonie 04.2019 czy to podejrzane?



Zmieniony przez - kafarov1987 w dniu 2017-11-15 14:39:38


To chyba norma w tym labie,że na kartoniku i na flakonie daty się różnią :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
Zibi masz moze opinie o suscie medicala? Bo dostrzeglem go tam w tle


Zmieniony przez - Bilon450 w dniu 2017-11-16 11:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2077
Bilon kreci dobrze,ale nie mam porownania do innej to nie mogę być wiarygodny itp
Napisze za jakieś 3 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
Panowie chyba nie kujawski:D? Wasze opinie dzięki pozdrawiam:)!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
Andrev19
Panowie chyba nie kujawski:D? Wasze opinie dzięki pozdrawiam:)!





Nie rozumie ludzie dlaczego pchacie się w taki szajs jak jest tyle bdb labów na rynku i naprawdę jest w czym przebierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
17kamil175
Andrev19
Panowie chyba nie kujawski:D? Wasze opinie dzięki pozdrawiam:)!





Nie rozumie ludzie dlaczego pchacie się w taki szajs jak jest tyle bdb labów na rynku i naprawdę jest w czym przebierać.


dokladnie napewno zamowiles z neta... i brak jakiegokolwiek dojscia zmusil Cie do siegniecia po EP heh..... powaznie nie ma nic lepszego ??? kilka postow dalej pewna pani skarzyla sie ze kupione T3 z EP to gips.... google/forum sfd i szukasz opini a potem kupujesz ... no ale nic jak juz masz to nie mozna pozwolic zeby towar sie zmarnowal :) kuj i rosnij no i zdaj relacje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium