SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Komus chyba za dlugo durkowali naklejki na ten walek PMP, ten lab umarl juz kilka lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
nwoj
Witam panowie, chodzi o masteron z Nexium, nie chce mi się robić już foty i wstawiać,ale naklejka na butli jakaś dziadowska, schodzą napisy-ścierają się? to normalne?


Tak scieraja sie naklejki z domowej drukarki, to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Co mówisz, że to kolejna reprodukcja pmp..? Z 4 będzie już.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mm1986
Komus chyba za dlugo durkowali naklejki na ten walek PMP, ten lab umarl juz kilka lat temu


Slabe info masz, PMP caly czas w obiegu. Natomiast niektorym byloby mocno na reke, zeby lab umarl co widac po glupich komentarzach.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-10-23 21:49:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
te foty infiniti sa ok, bilem trena/propa/mastera i polecam, wszystko hula

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jrdk
lestat z tych tez ktos sie raczyl?
wszystkie tak nalane





Tak sie komus nalalo i tyle. Idz do sklepu zobacz jak napoje lub alkohol sa ponalewane, w jednym mniej w drugim wiecej. Norma i nie ma co sie przejmowac.

Design kartonikow sie zmienil w Infiniti??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
przeciez to sa takie jak zawsze, niebieskie na bokach z holo a gora i dol biale uszy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poczatkowe opk nie mialy tego hologramu duzego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
mm1986
nwoj
Witam panowie, chodzi o masteron z Nexium, nie chce mi się robić już foty i wstawiać,ale naklejka na butli jakaś dziadowska, schodzą napisy-ścierają się? to normalne?


Tak scieraja sie naklejki z domowej drukarki, to normalne.


na domowej drukarce nie wydrukujesz takich etykiet jak ma nexium, takie jak ma dose spokojnie na domowej temat do ogarnięcia. Nexiuma się wycierają bo popełnili błąd i najwidoczniej zapomnieli laminat dać na pierwsze partie, ale szybko poprawili. Mój master widać, że zalaminowany, nic się nie ściera. Kto pracował lub ogarnia temat to po wzięciu w ręce widać już różnice, wcześniej miałem propa z pierwszej partii to było bez laminatu



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1577
Witam.
Mam pytanie. Czy ktoś z was jadł takie clomiphene citrate? Czy ma to cos wspólnego z clomidem? Na pudelku nie ma nic, ani składu ani tak naprawdę firmy tego wynalazku. Żadnej ulotki. Dostałem to jako clomid na dodatek jest to w kapsułkach.













Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium