SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21987 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339435
Krzychu79
Takie coś mi dziś wpadło w ręce. Nie ma tego na stronie ions. Hologram, adres jak na reszcie produktów, wykonanie inne bo vial. Testował ktoś? Bo ja muszę poczekać, aż mnie poranna tabletka przestanie trzepać.

nowy produkt ions , daj znać jak z działaniem , u mnie też już czeka na swoją kolej ale to Jeszcze chwilę zanim zacznę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5516 Napisanych postów 8711 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400419
krzykacz
Krzychu79
Takie coś mi dziś wpadło w ręce. Nie ma tego na stronie ions. Hologram, adres jak na reszcie produktów, wykonanie inne bo vial. Testował ktoś? Bo ja muszę poczekać, aż mnie poranna tabletka przestanie trzepać.

Cle INJ u mnie tylo DB lecial helios i solo clen Primus 40mcg/vial równie dobrze grzał.

Ja tez DB dawlem, tu mnie butla szklana ujela. Ale info zadnego nie ma na ten temat. Nie pozaostaj nic innego jak przybic

@wincol a to spoko, poczekam jeszcze pare godzin, zeby zawalu nie dostac i przybije.

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 15.02.2019 10:49:28
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
...dupsko to najlepsze laboratorium
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 780 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35859
pawell93
Brał ktoś jakaś opinia?

Błyszczy Ci się ten niebieski fragment jakby był siknięty lakierem bezbarwnym? Jeśli tak to będziesz miał kozak cypio. Ale generalnie każde powinno działać. Ja z Alchemii korzystam od 5 lat. I 90% czasu cypionat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5516 Napisanych postów 8711 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400419
@Krzyku brzuszek
@thugnwk lakierowanie wybiorcze UV

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16228 Napisanych postów 64818 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550053
No przecież wiem ...ale co miałem napisać - brzuszek najlepsze laboratorium
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wiem, że wiesz choć coś mi się wydaje, że tak na prawdę to jeden ch.. gdzie, oby nie w oko.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 3194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128664
Fajnie wyglada ten Ions, w koncu nie jakas kolekcjonerska wersja, juz poodkladalem na półke te wszystkie do kolekcjonowania i co tu zrobic

A poza tym pewno klepnie szybko, tak jak w przypadku DB, milo wspominam, wracam gdy moge

A z PRL chyba mi sie ostal w pamieci antek inj.. Jesli sie nie walnalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No i gitara ten ions Helios lepszy/ gorszy od DB to nie jestem w stanie powiedzieć po strzale i po 10. też pewnie nie
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1078 Napisanych postów 21987 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339435
najwazniejsze że działa jak trzeba
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina