SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5992523

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4324 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 407794
Ni ch**a on zawsze wchodzi, zaraz foty dam.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4324 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 407794
U minie gorzej widać. Ale jak pierwszy raz próbowałem z samym hCG to moja na drugi test nalała i właśnie taki sam ledwo różowy masek był a w ciąży nie jest.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 274 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6559
Ale cyrk się zrobił. :). Może teraz lepsze te testy robią. :) Kiedyś musiałem szczocga puszczać żeby wyszla ciąża Stary dugii2. I nowy. To ten sam czyli ja tak wyszło :) a i błędy nadal są i będą czyli oryginał :)
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dugii2
Ale cyrk się zrobił. :). Może teraz lepsze te testy robią. :) Kiedyś musiałem szczocga puszczać żeby wyszla ciąża Stary dugii2. I nowy. To ten sam czyli ja tak wyszło :) a i błędy nadal są i będą czyli oryginał :)

No wiem dugii, że to TY tylko na K.. sie juz nie udzielasz

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 274 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6559
Na k byłem ostatnia nazwę miałem banzanic ale tam raczej skończyłem się udzielać
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
masz racje, daj miasto to Cie baranie odwodzę....

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1289 Napisanych postów 1267 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32297
panowie nie rozkminiajcie z tym HCG paski na zawartoc genadotropiny tak nie działaja a mocz kobiety w trakcie ciazy to srednio 20000/200000iu

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 173 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33240
A o tym co sądzicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A co mamy sądzić ja pierwszy raz widzę. Wbij i daj znać. Na konkurencyjnym forum widziałem jeden typ. Wstawiał HCG. Eutrig. Może znów pojawił się w Polsce eutrig trochę lat w stcz biłem i zawsze działał bdb. Fajnie by było jakby tego więcej się pojawiło bo robił robotę. Dobrze jak i gonosssi.
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 173 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33240
Dugii2
A co mamy sądzić ja pierwszy raz widzę. Wbij i daj znać. Na konkurencyjnym forum widziałem jeden typ. Wstawiał HCG. Eutrig. Może znów pojawił się w Polsce eutrig trochę lat w stcz biłem i zawsze działał bdb. Fajnie by było jakby tego więcej się pojawiło bo robił robotę. Dobrze jak i gonosssi.

Wbilem 6000 juz (1000 e2d) i działa chyba nawet lepiej jak pregnyl, który osobiście z apteki brałem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy