SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
To jedno z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
A na mnie te exe wogóle nie działa.
Już to pisałem wcześniej. Po 10 czy 12 tab z 144 do 134 mi zbiło. Po 3 aptece wszystko wróciło do normy.
1

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ja teraz wcinam letro aromek i zaj**iscie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10694
Jason S.
flex1976
Zjedz 5 w jednej porcji i poczujesz

Na pierwszy rzut oka wyglada ok


Hehe, tak właśnie prawie zrobiłem. 3 koło południa i 2 wieczorem. Niby fakt jestem pobudzony, jakieś ciepło czuje, ale x drugiej strony po 5 tabsach to powinienem mieć problem z utrzymaniem prosto widelca. Ciężko powiedzieć. Chociaż to już 6-ty dzień. Poseł licho, rano będę wiedział.



Tylko zamykając sprawę - czerwone blistry są OK, działa, jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Towar kumpla do oceny. Bedzie jeszcze prop Dna i zastanawia sie na winem Dna olej co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nouve dobre, Phd tez ludzie chwala tego laba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
sHarkYy
Co myślicie o Exe i Letro?
Merida będzie też ok?





Merida działa, u mnie jedzą już nastepne osoby i chwalą sobie. Na redukcji sam mam w planach zarzucić.
Exe nie wiem, ja podjadam actiza małe słoiczki szklane 12.5mg/tab i jest super.
Letro jest ok.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
daniel.dddd1
Towar kumpla do oceny. Bedzie jeszcze prop Dna i zastanawia sie na winem Dna olej co myslicie?


"To nie dla mne to dla kumpla" :) jakie to znane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Jason S.
flex1976
Zjedz 5 w jednej porcji i poczujesz

Na pierwszy rzut oka wyglada ok


Hehe, tak właśnie prawie zrobiłem. 3 koło południa i 2 wieczorem. Niby fakt jestem pobudzony, jakieś ciepło czuje, ale x drugiej strony po 5 tabsach to powinienem mieć problem z utrzymaniem prosto widelca. Ciężko powiedzieć. Chociaż to już 6-ty dzień. Poseł licho, rano będę wiedział.


Ja bym tak nie szalał z clenem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja tez nie , ale
Jak gość pisze 320 mg to 8 tab... dla mnie zabójcza dawka . Tolerancje ma niezła
1

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium