SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5980845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 890 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29116
To jedno z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 877 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71346
A na mnie te exe wogóle nie działa.
Już to pisałem wcześniej. Po 10 czy 12 tab z 144 do 134 mi zbiło. Po 3 aptece wszystko wróciło do normy.
1

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2422 Napisanych postów 4148 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290422
Ja teraz wcinam letro aromek i zaj**iscie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10473
Jason S.
flex1976
Zjedz 5 w jednej porcji i poczujesz

Na pierwszy rzut oka wyglada ok

Hehe, tak właśnie prawie zrobiłem. 3 koło południa i 2 wieczorem. Niby fakt jestem pobudzony, jakieś ciepło czuje, ale x drugiej strony po 5 tabsach to powinienem mieć problem z utrzymaniem prosto widelca. Ciężko powiedzieć. Chociaż to już 6-ty dzień. Poseł licho, rano będę wiedział.

Tylko zamykając sprawę - czerwone blistry są OK, działa, jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 103 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1086
Towar kumpla do oceny. Bedzie jeszcze prop Dna i zastanawia sie na winem Dna olej co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
Nouve dobre, Phd tez ludzie chwala tego laba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 454 Napisanych postów 751 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7368
sHarkYy
Co myślicie o Exe i Letro?
Merida będzie też ok?

Merida działa, u mnie jedzą już nastepne osoby i chwalą sobie. Na redukcji sam mam w planach zarzucić.
Exe nie wiem, ja podjadam actiza małe słoiczki szklane 12.5mg/tab i jest super.
Letro jest ok.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 521 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 66043
daniel.dddd1
Towar kumpla do oceny. Bedzie jeszcze prop Dna i zastanawia sie na winem Dna olej co myslicie?

"To nie dla mne to dla kumpla" :) jakie to znane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 521 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 66043
Jason S.
flex1976
Zjedz 5 w jednej porcji i poczujesz

Na pierwszy rzut oka wyglada ok

Hehe, tak właśnie prawie zrobiłem. 3 koło południa i 2 wieczorem. Niby fakt jestem pobudzony, jakieś ciepło czuje, ale x drugiej strony po 5 tabsach to powinienem mieć problem z utrzymaniem prosto widelca. Ciężko powiedzieć. Chociaż to już 6-ty dzień. Poseł licho, rano będę wiedział.

Ja bym tak nie szalał z clenem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10811 Napisanych postów 20708 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 167727
Ja tez nie , ale
Jak gość pisze 320 mg to 8 tab... dla mnie zabójcza dawka . Tolerancje ma niezła
1

omerta 2

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF