SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1882 Napisanych postów 3371 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273852
Wbij kilka lotek i po 2 tyg idź zbadaj poziom testa - najlepsze rozwiązanie . Chociaż propa ja już czuje na drugi dzien bez badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12562
Amg27
Wbij kilka lotek i po 2 tyg idź zbadaj poziom testa - najlepsze rozwiązanie . Chociaż propa ja już czuje na drugi dzien bez badan

Problem ze badania Robie w pl tutaj mam koszty w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 246
badania kosmos ceny fakt, a potem jeszcze sie tłumacz dla lekarza czemu takie wyniki. Bez omówienia wynikow z doktorkiem niema opcji... Zachód jednak nie taki wspaniały

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5165 Napisanych postów 11268 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124790
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi

Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym

Jakoś można rozróżnić oryginał ?
Czy tylko badania ?

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34613 Napisanych postów 274763 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375702
Czarny323
Hahaha nie maluje tylko moja stara odebrała z apteki to a innego zdjęcia nie mam haha xD
.

Nie ma co się wstydzić ,ładny lakier %
Jak apteka to apteka

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34613 Napisanych postów 274763 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1375702
mesja1905
lodzianin1
mesja1905
W imieniu kolegi

Ciekawe czy ori ,ale wbijał bym

Jakoś można rozróżnić oryginał ?
Czy tylko badania ?

Musiał byś mieć ori w łapie ,tego hgh nie miałem w ręku to nic nie podpowiem
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
daniel2237
Witam grono poruszee temat z przed tygodnia mianowicie przyjechala do mnie omka lot 008161 08/16 potrzebna opinia praktykow owego sprzetu ,olej gesty oraz bardzo jasny w zapachu nie tak mocny jak np.susta z alphy jedynie Co mnie niepokoi to naklejki brakuje im doklejenia nie duzo bo jakis milimetr I tak jest z obu stron, zdzieraja sie trudno otwarlem 4 opakowania w kazdym jest tak samo na kazdej ampulce ,ulutka do gury w kazdym wsadzona rowno zalaczam zdjecia Co do krawedzi naklejki. Jakies opinie panowie??

Zmieniony przez - daniel2237 w dniu 2018-06-08 17:45:40

Jak dla mnie masz ori omke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12562
lodzianin1
daniel2237
Witam grono poruszee temat z przed tygodnia mianowicie przyjechala do mnie omka lot 008161 08/16 potrzebna opinia praktykow owego sprzetu ,olej gesty oraz bardzo jasny w zapachu nie tak mocny jak np.susta z alphy jedynie Co mnie niepokoi to naklejki brakuje im doklejenia nie duzo bo jakis milimetr I tak jest z obu stron, zdzieraja sie trudno otwarlem 4 opakowania w kazdym jest tak samo na kazdej ampulce ,ulutka do gury w kazdym wsadzona rowno zalaczam zdjecia Co do krawedzi naklejki. Jakies opinie panowie??

Zmieniony przez - daniel2237 w dniu 2018-06-08 17:45:40

Jak dla mnie masz ori omke

obecnie jade na mixie ze shree ( nie byłem do niego przekonany ogolnie do tego labu ale okazal się moim ulubinym :) ) , zawsze jestem sceptyczny na zmiane soku ale w tym przypatku zaryzukje w końcu to legendarna omka której jeszcze nie probowalem bo ponoc jest be i walki lataja i walne pare lotek mam nadzieje ze na lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 145060
prosta odp, jak masz na recke z apteki to masz ori, jak masz od dilla to moze byc roznie i poki nie wbijesz to sie nie dowiesz a nawet jak bedzie dzialac to nie ebdziesz wiedzial czy to ori.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16464 Napisanych postów 65040 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550896
Coś w tym jest

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit