SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
nadinka201
Czy Platinium Labs ma fake??
Deka enan
Czy kltos coś wie?


Platinium to bardzo dobry lab, sam jadę na nim od dłuższego czasu i śmiało możesz inwestować w ten lab,
nie słyszałem złych opinii i żeby coś nie działało.
prop,enan,blend,cypek,bold i długa deka działają bardzo bardzo....baardzo dobrze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Też o wałkach Platyny nie słyszałem. Jeśli kody wchodzą, to nie zawracałbym sobie gitary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
nadinka201
Czy Platinium Labs ma fake??
Deka enan
Czy kltos coś wie?



Dobry sprawdzony lab.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Żubroń
Też o wałkach Platyny nie słyszałem. Jeśli kody wchodzą, to nie zawracałbym sobie gitary.


Kody nie zawsze jak nie wchodzą to znaczy że sok nie będzie działać, mi np 40ml blenda "350mg" kody nie wchodziły, a kosiło jak kosiarka do trawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
5 jm leci już długo wbijalem clinica andro NewGena teraz czas na Bioniche.
Wykonanie super wizualne .
z ciekawosci ktory oceniasz od najlepszego w dol?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669214
kamilplnk
lodzianin1
5 jm leci już długo wbijalem clinica andro NewGena teraz czas na Bioniche.
Wykonanie super wizualne .
z ciekawosci ktory oceniasz od najlepszego w dol?



tak naprawdę nie widze różnicy pomiędzy nimi bioniche dopiero zacząłem ale jak powertowałem neta i pisałem z kilkoma osobami też się na nim nie zawiodę raczej.fajnie że jest hgh na rynku za rozsądną kaske w końcu bo apteka zabijała ceną na start
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669214
nadinka201
Czy Platinium Labs ma fake??
Deka enan
Czy kltos coś wie?


nie słyszałem o wałkach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Też o wałkach Platyny nie słyszałem. Jeśli kody wchodzą, to nie zawracałbym sobie gitary.


Kody wskoczyły jak pierwszy strzał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadinka201
Czy Platinium Labs ma fake??
Deka enan
Czy kltos coś wie?


Obecnie nic na ten temat nie wiadomo,u mnie lecial cypio i tren e. Tez myslalem ze moze walek bo kod zaden nie wszedl z 5 opak. I co o dziwo po cypio bol dupy i uda byl czasami nie do ogarniecia (podobno sie taka partia trafiła) ale test kosił ładnie i bardzo dobrze działa. Pozniej zrezygnowalem jedynie z tego wzgledu ze trafilem na bolacy test, ale ogolnie polecam Tren targa niesamowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Panowie latają walki Androchem lub Nexium ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium