SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
przez tyle lat co alphe stosowalem to nigdy nie trafila sie lipa. Tylko jest taki problem bo prop moze byc 2x drozszy od tych tanszych firm. propostu nie kazdego stac. wino bolace na wodzie jak wszedzie. teraz juz tylko olej.

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A mi się trafiła i to nie raz. Aczkolwiek tylko z Clenem po którym od razu było widać, że wał.
Wino na wodzie nigdy nie bolało, tak samo jak Androxine. To lab na bdb poziomie - podobno ciągle go trzyma.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Dobra panowie to ktore ap to ori
Z data 2 letnia 3 letnia czy 4 letnia ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
lodzianin1
Dobra panowie to ktore ap to ori
Z data 2 letnia 3 letnia czy 4 letnia ???


ORG wg Was to tam gdzie wchodza kody z produktu?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Wydaje mi się że daty tu nie mają znaczenia.Przerabiałem daty 2,3,4-letnie wszystkie działały dobrze lub bardzo dobrze i zawsze kody wchodziły, a przerabiałem sporo AP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
Kiedyś był już tu przerabiany temat AP i po swoich doświadczeniach mam zdanie podobne jak Dugii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nikomu nie przyszło do głowy napisać do producenta czy vendora i zapytać ...bo mi przyszło i pare razy pisałem do labów gdzie otrzymałem odp/opinie na interesujące mnie tematy ...zupełnie inne niż te które rozpuszcza się po EU necie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz
Nikomu nie przyszło do głowy napisać do producenta czy vendora i zapytać ...bo mi przyszło i pare razy pisałem do labów gdzie otrzymałem odp/opinie na interesujące mnie tematy ...zupełnie inne niż te które rozpuszcza się po EU necie


Podziel się swoją tajemna wiedzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
lodzianin1
Dobra panowie to ktore ap to ori
Z data 2 letnia 3 letnia czy 4 letnia ???


Lodziak sprawa jest bardzo prosta, na chooy sobie glowe jakimiś datami zawracać, wpisujesz kod, jak wchodzi to masz ori nie wchodzi to nie masz ori,
warto dodać że jakiś czas temu AP zmienilo system weryfikacji i teraz wyskakuje ci info czy masz ori, nr seri i jaki środek sprawdzales, to wszystko ma się zgadzać z tym co jest na pudelku,
w razie jakiś wątpliwości warto też napisać na maila ktory jest na stronie, pewniejszego źródła informacji jak u producenta nie ma



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-11-01 18:13:16
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Squibb ma nowa szatę?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium