SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Teodorrr
Będzie klepalo?











raczej tak

kazdy pier doli o fake malaya a nic nie wstawi zdjecia tych fakow antypimp

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 224
I co powiecie mi o tym ??? Tak jak pisałem wcześniej dlamnie dziwnie to wygląda, na foto znalezionym w necie na butli jest hologramu na tym niema i naklejka nie w tą stronę naklejona










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Pono0222
I co powiecie mi o tym ??? Tak jak pisałem wcześniej dlamnie dziwnie to wygląda, na foto znalezionym w necie na butli jest hologramu na tym niema i naklejka nie w tą stronę naklejona














rozkminiaj dalej
wbij zobaczysz
taka srednia polka to jest czesto bolace

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Masz normalką dobra alchemie która nic nie boli . Masz dobry , działający towar
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 224
dzieki mordo amg tego wlasnie chcialem sie dowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Mapett A co nie boli według Ciebie. Jestem z natury spokojny ale już się czytać nie da. Albo syf, zanieczyszczone, zanizone. Pokaż jakieś badania które robiłeś na cyklu czy coś.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Pono0222
dzieki mordo amg tego wlasnie chcialem sie dowiedziec

Mam od nich bolda i tez mam z hologramem a ziomek brał tydzień pozniej i już bez holo , także tym sie nie przejmuj a od jakichś 2 tyg jest już całkiem inna szata tej alchemi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 224
amg27 ja wlasnie bolda wziolem z bm jeszcze 3 tyg i zaczynamy maraton ;) dlatego zapytalem fachowcow :D 3m sie i jak najwiekszych przyrostow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Amg27
Pono0222
dzieki mordo amg tego wlasnie chcialem sie dowiedziec

Mam od nich bolda i tez mam z hologramem a ziomek brał tydzień pozniej i już bez holo , także tym sie nie przejmuj a od jakichś 2 tyg jest już całkiem inna szata tej alchemi


APM? dlugo ta nowa szatka jest juz hłe hłe

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pono0222
I co powiecie mi o tym ??? Tak jak pisałem wcześniej dlamnie dziwnie to wygląda, na foto znalezionym w necie na butli jest hologramu na tym niema i naklejka nie w tą stronę naklejona













Dostalem od Mikolaja Mastera Alchemi i byl ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium