SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4095782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10677
Panowie co powiecie na temat tego środka fake czy oryginał ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2164 Napisanych postów 34280 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250331
jedno z najgorszych shitow jakie mogles dostac.Producent moze sie pochwalic poprzednimi akimi srodkami jak global, i cala masa innych podrobek w miare dzialajacych ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 3134 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90480
tyle razy przewijany temat a dalej kupuja gowno a pozniej pytaja dobre to? )

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31124 Napisanych postów 268612 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357654
Atom wcześniejszy wypust prop i metka działały , kolejny wypust atoma kartoniki z holo itd. prop 100 mg co 2 dni test w skali wino i metka 50 mg dziennie brane zero działania ,tak to u mnie na siłce wygląda.dostałem za free i dałem do zjedzenia małolatowi.propa wcześniejszego biłem i coś tam działał , kolejny sam olej

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-03-06 06:25:17

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
Atom mialem metke bo kumpel mi oddal a wiec slabo jemu podeszłam...u mnie też bylo bez rewelacji a więc nie polecam...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 944 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51215
Atom wcześniejszy wypust prop i metka działały , kolejny wypust atoma kartoniki z holo itd. prop 100 mg co 2 dni test w skali wino i metka 50 mg dziennie brane zero działania ,tak to u mnie na siłce wygląda.dostałem za free i dałem do zjedzenia małolatowi.propa wcześniejszego biłem i coś tam działał , kolejny sam olej

A na innym forum super dzialanie
50trena ed dziala jak CYBER
Juz nowy lab wydali we flakonikach 2ml....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31124 Napisanych postów 268612 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1357654
reklama=zbyt=kasa

celował bym w coś innego

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 412 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23601
Na siłowni na którą czasem chodzę dil sprzedaje cuda tego labu jako super mega zaj**iste i w dodatku teraz są u niego sporo tańsze ( promocja jak w MediaMarkt- nie dla idiotów), młodzi bez rozeznania się łapią, starsza wiara tego nie tyka i nie bez powodu.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-03-06 11:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 3134 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90480
umnie atom nigdy nie dzialal nawet prop a jak juz to bardzo slabo lipa totalna

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
kulmasBAN

A na innym forum super dzialanie
50trena ed dziala jak CYBER
Juz nowy lab wydali we flakonikach 2ml....

Pod jaka nazwą ten lab w 2ml ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina