SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7914806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Wiek 11 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10703
Panowie co powiecie na temat tego środka fake czy oryginał ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3266 Napisanych postów 36068 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 258556
jedno z najgorszych shitow jakie mogles dostac.Producent moze sie pochwalic poprzednimi akimi srodkami jak global, i cala masa innych podrobek w miare dzialajacych ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 5689 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110078
tyle razy przewijany temat a dalej kupuja gowno a pozniej pytaja dobre to? )

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 72739 Napisanych postów 336962 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1584992
Atom wcześniejszy wypust prop i metka działały , kolejny wypust atoma kartoniki z holo itd. prop 100 mg co 2 dni test w skali wino i metka 50 mg dziennie brane zero działania ,tak to u mnie na siłce wygląda.dostałem za free i dałem do zjedzenia małolatowi.propa wcześniejszego biłem i coś tam działał , kolejny sam olej

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-03-06 06:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 17564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147103
Atom mialem metke bo kumpel mi oddal a wiec slabo jemu podeszłam...u mnie też bylo bez rewelacji a więc nie polecam...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 977 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58389
Atom wcześniejszy wypust prop i metka działały , kolejny wypust atoma kartoniki z holo itd. prop 100 mg co 2 dni test w skali wino i metka 50 mg dziennie brane zero działania ,tak to u mnie na siłce wygląda.dostałem za free i dałem do zjedzenia małolatowi.propa wcześniejszego biłem i coś tam działał , kolejny sam olej

A na innym forum super dzialanie
50trena ed dziala jak CYBER
Juz nowy lab wydali we flakonikach 2ml....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 72739 Napisanych postów 336962 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1584992
reklama=zbyt=kasa

celował bym w coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23894
Na siłowni na którą czasem chodzę dil sprzedaje cuda tego labu jako super mega zaj**iste i w dodatku teraz są u niego sporo tańsze ( promocja jak w MediaMarkt- nie dla idiotów), młodzi bez rozeznania się łapią, starsza wiara tego nie tyka i nie bez powodu.

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-03-06 11:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 5689 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 110078
umnie atom nigdy nie dzialal nawet prop a jak juz to bardzo slabo lipa totalna

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 17564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147103
kulmasBAN

A na innym forum super dzialanie
50trena ed dziala jak CYBER
Juz nowy lab wydali we flakonikach 2ml....

Pod jaka nazwą ten lab w 2ml ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Water