SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4257600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3902 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
no jak podkreśleniem zdania było USA, to myślałem że tylko stamtąd działa V.
a do porównania że ug lepsze od apteki, to już zły przykład, musisz dać inny, bo krążą legendy że susta ug jest lepsza niż omo, więc z hcg też tak może być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
Tura BM jeszcze dorwałem wersje 200 tabsów bo teraz juz orali BM nie widze w ogole u mnie. Za 1,5 tygodnia odpalam. Chyba ori co? Rok mnie w sumie nie było w temacie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 468 Napisanych postów 3191 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128614
ori ori, to teraz sa inne wersje? ja widzialem tylko te pakowane po 200tab, tzn winko
V w sumie tylko pl.. pelno tego i wybor spory, a przy tym cena niska.. no chyba ze jest smaczek na zelki, calkiem inaczej wchodzi wiadomo to wtedy to co wyzej na zdj bdb
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
Mnie rok nie bylo tutaj i nie wiem jakie orale z BM teraz lataja ale udalo mi sie dostac wersje 200 tabsów. Czy sa jakies inne chyba nie ale czy przez rok nikt nie wykorzystal tego ze lab dobrze sobie radzil i nie zrobil podróbek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 1155 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 159131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2319 Napisanych postów 11925 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349702
u mnie ogolem sporo leci bm ale orali nikt haha

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1184 Napisanych postów 3796 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67021
mateusz196
Porównując z flaszkami które miałem przed tą przerwą w wyglądzie identyko.

Lata info ze to wyjeżdża z tej samej stajni co Royal itp. Ale ile w tym prawdy. Domena była też na sprzedaż bo abonament się skończył starym producentom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9363
robertjudi
mateusz196

Lata info ze to wyjeżdża z tej samej stajni co Royal itp. Ale ile w tym prawdy. Domena była też na sprzedaż bo abonament się skończył starym producentom

Skąd wy macie takie info to ja nie wiem. Jak sprawdzam domenę to ewidentnie widać , że od 23-Sep-2012 stoi na tego samego właściciela. Za dużo plotek za mało konkretów u mnie już chłopaki wbijali mówią , że kosa jest. Sam za miesiąc dodam swoją opinie niech się to wszystko rozbuja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1184 Napisanych postów 3796 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67021
mateusz196
robertjudi
mateusz196

Skąd wy macie takie info to ja nie wiem. Jak sprawdzam domenę to ewidentnie widać , że od 23-Sep-2012 stoi na tego samego właściciela. Za dużo plotek za mało konkretów u mnie już chłopaki wbijali mówią , że kosa jest. Sam za miesiąc dodam swoją opinie niech się to wszystko rozbuja

Jak lata to git... A czy ori to nigdy nie wiadomo ... pytanie jak z ceną bo cyber zawsze był dużo droższy (przynajmniej w moich rejonach) a często nie było czuć różnicy vs. znane UG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 2741 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87433
Raczej ori nie? Bo promo u dila

2

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove