SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak podkreśleniem zdania było USA, to myślałem że tylko stamtąd działa V.
a do porównania że ug lepsze od apteki, to już zły przykład, musisz dać inny, bo krążą legendy że susta ug jest lepsza niż omo, więc z hcg też tak może być
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tura BM jeszcze dorwałem wersje 200 tabsów bo teraz juz orali BM nie widze w ogole u mnie. Za 1,5 tygodnia odpalam. Chyba ori co? Rok mnie w sumie nie było w temacie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
ori ori, to teraz sa inne wersje? ja widzialem tylko te pakowane po 200tab, tzn winko
V w sumie tylko pl.. pelno tego i wybor spory, a przy tym cena niska.. no chyba ze jest smaczek na zelki, calkiem inaczej wchodzi wiadomo to wtedy to co wyzej na zdj bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Mnie rok nie bylo tutaj i nie wiem jakie orale z BM teraz lataja ale udalo mi sie dostac wersje 200 tabsów. Czy sa jakies inne chyba nie ale czy przez rok nikt nie wykorzystal tego ze lab dobrze sobie radzil i nie zrobil podróbek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
No nie widać wysypu orali BM, wręcz przeciwnie, więc pewnie ori.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
u mnie ogolem sporo leci bm ale orali nikt haha

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
mateusz196
Porównując z flaszkami które miałem przed tą przerwą w wyglądzie identyko.




Lata info ze to wyjeżdża z tej samej stajni co Royal itp. Ale ile w tym prawdy. Domena była też na sprzedaż bo abonament się skończył starym producentom
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11102
robertjudi
mateusz196
Porównując z flaszkami które miałem przed tą przerwą w wyglądzie identyko.




Lata info ze to wyjeżdża z tej samej stajni co Royal itp. Ale ile w tym prawdy. Domena była też na sprzedaż bo abonament się skończył starym producentom


Skąd wy macie takie info to ja nie wiem. Jak sprawdzam domenę to ewidentnie widać , że od 23-Sep-2012 stoi na tego samego właściciela. Za dużo plotek za mało konkretów u mnie już chłopaki wbijali mówią , że kosa jest. Sam za miesiąc dodam swoją opinie niech się to wszystko rozbuja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
mateusz196
robertjudi
mateusz196
Porównując z flaszkami które miałem przed tą przerwą w wyglądzie identyko.




Lata info ze to wyjeżdża z tej samej stajni co Royal itp. Ale ile w tym prawdy. Domena była też na sprzedaż bo abonament się skończył starym producentom


Skąd wy macie takie info to ja nie wiem. Jak sprawdzam domenę to ewidentnie widać , że od 23-Sep-2012 stoi na tego samego właściciela. Za dużo plotek za mało konkretów u mnie już chłopaki wbijali mówią , że kosa jest. Sam za miesiąc dodam swoją opinie niech się to wszystko rozbuja


Jak lata to git... A czy ori to nigdy nie wiadomo ... pytanie jak z ceną bo cyber zawsze był dużo droższy (przynajmniej w moich rejonach) a często nie było czuć różnicy vs. znane UG

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Raczej ori nie? Bo promo u dila

2

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej