SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5826373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1179
Zaucha

W pl to normalnie kupiles? Te tabsy sa jakos zabezpieczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 446 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2606
W pl. Jest zabezpieczenie jutro moge wrzucic foto jak wroce ze zmiany rano.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49644 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Teraz robie cykl i wszystkie soki leca z Alchemia Pro.Tesc dziala,Boldek cos zaczyna (2tyg) i zostaje Tren. Tren leci u nie pierwszy raz .Duzo nasluchalem sie jakie ma skutki uboczne i jakie jazdy. Teraz leci 100 co drugi dzien i nnic. Zero dusznosci przy wstrzykiwaniu ,zero pocenia w nocy,zero poddenerwowania. Za tydzien poleci 70 codziennie. Czy to jest normalne czy tez trafilem na fake shit ?Mial juz ktos do czynienia z Trenem z Alchemii? A moze sie myle i to jest normalna reakcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
Kaszel/duszność to żadna reguła. Jak bijesz cześć soku zawsze trafia trochę szybciej do krwiobiegu niż byśmy chcieli bo dziurawisz igłą małe naczynka, a część pęka jak tłoczysz sok. Wyjątkowo dochodzi do mikrozatoru tętnicy płucnej i wtedy mamy kaszelek najczęściej odczuwalny właśnie przy trenie a. Natomiast pyerdolnięcie mocy to od pierwszych dni czuć.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6409 Napisanych postów 49885 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449862
Jak dlugo bijesz tego trena?
Acetat powinienes szybko poczuc i przy dawce 100mg e2d to juz niezle pisga w glowe %%%^
50mg e2d na wiosne mnie miotalo

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1293 Napisanych postów 1267 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32297
ja jak bije Tren A 3x50 week i czuje go fajnie Teraz leci Tren E 2x200 week i też pieknie mnie zamiata U mnie czy A czy E to poce sie jak świnia i jak świnia śmierdze, kaszel raz na jakiś czas jest Od czasu kiedy wbijam Tren sucha igla jest duzo lepiej
4

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49644 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
3tydzien leci Tren A. a od drugiego 100 co drugi dzien. Efekty ktore widze to raczej dzialanie tescia .Cos mi sie wydaje ze chlopaki z Alchemi zrobili sok z pokrzyw niz Tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 459 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10987
Co powiecie o tym ari?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 459 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10987
Jeszce jedno zdjęcie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oraz cabaser

1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FAME