SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4386925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
No właśnie nie wydawało mi się żeby bold miał na to wpływ, ale wolałem się upewnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1668 Napisanych postów 11945 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156062
Na pewno nie ma, już dawno by to ktoś zauwzyl a i też ani w polskich jaki i nie polskich internetach nie ma nic na ten temat

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 748 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26803
Jak myślicie, będzie dobre?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 271 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7500
Arkus P
No chyba jest jakaś dosypka, lecę bolda teraz, leciał kiedys, nie jeden lab szedl ale nigdy mi nie zbilo estro ponizej normy, inaczej nigdy nie miał wplywu na estro

znam dwa przypadki gdzie na boldzie home made własnej roboty właśnie e2 spadło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2020 Napisanych postów 3374 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75235
sHarkYy

Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 271 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7500
sHarkYy

tak, jedzone wielokrotnie i działał za każdym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1668 Napisanych postów 11945 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156062
prost4k
Arkus P
No chyba jest jakaś dosypka, lecę bolda teraz, leciał kiedys, nie jeden lab szedl ale nigdy mi nie zbilo estro ponizej normy, inaczej nigdy nie miał wplywu na estro

znam dwa przypadki gdzie na boldzie home made własnej roboty właśnie e2 spadło

Może być homemade ale glut dalej jest od chinczyka ;)
Poczytaj więcej na temat tego srodka, jak jest zbudowany, bold nie ma wplywu na estro

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 748 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26803
marianzulek
sHarkYy

Nie

Nie bo nie, czy jakieś uzasadnienie? Pierwszy raz mam do czynienia z tym środkiem więc jestem ciekawy bardziej rozbudowanej opinii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Marian
Nie bo nie, czy jakieś uzasadnienie? Pierwszy raz mam do czynienia z tym środkiem więc jestem ciekawy bardziej rozbudowanej opinii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit