SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2313
T3 w aptece nie kupisz ew t4.
Kaczo po novo tarczyca wraca do normy? Podobno większe ryzyko przy t4. Jak idzie redukcja na tym aptecznym specyfiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaczo
Wojmir
Wystarczy przegrzać, jak pregnyl i przestanie działać. Jak dill jest d**** i wujowo przechowuje towar, albo jakiś inny idiota mu przewoził w podobnych warunkach to wszystko się może popsuć, a jak się wtopiło kasę, zwrotów brak, to trzeba pchać potem komu popadnie.


To nigdy nie wiesz co masz bo każdy przechowuje.... wie gdzie . Nawet w aptekach jest h**nia . Sporo jeżdżę po aptekach i wiem jak jest


Kolega przeczytal ultoke a tam pisze Przechowywać w temperaturze poniżej 25 i chronic od swiatla tylko nie wie ze to samo pisza na witaminie C :) ja nie znalazlem info o tym ze przegrzewa sie w jakiejs temp. Znalazlem za to info ze w probce krwi przechowyanej nawet w 37 stopniach T3 zachowywalo swoje wlasciwosci, wiec nie wiem dlaczego tab. mialy by sie psuc. No ale pewnie kazdy trzyma je na strychu gdzie latem jest 100 stopni albo wozi skitrane pod silnikiem albo w wydechu gdzie jest pewnie 150 stopni :) no ale może tym razem ma jakies ciekawe badanie i na temat i wyprowadzi mnie z bledu za co bede mu bardzo wdzieczny :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
BigYorkie1488
kaczo
Wojmir
Wystarczy przegrzać, jak pregnyl i przestanie działać. Jak dill jest d**** i wujowo przechowuje towar, albo jakiś inny idiota mu przewoził w podobnych warunkach to wszystko się może popsuć, a jak się wtopiło kasę, zwrotów brak, to trzeba pchać potem komu popadnie.


To nigdy nie wiesz co masz bo każdy przechowuje.... wie gdzie . Nawet w aptekach jest h**nia . Sporo jeżdżę po aptekach i wiem jak jest


Kolega przeczytal ultoke a tam pisze Przechowywać w temperaturze poniżej 25 i chronic od swiatla tylko nie wie ze to samo pisza na witaminie C :) ja nie znalazlem info o tym ze przegrzewa sie w jakiejs temp. Znalazlem za to info ze w probce krwi przechowyanej nawet w 37 stopniach T3 zachowywalo swoje wlasciwosci, wiec nie wiem dlaczego tab. mialy by sie psuc. No ale pewnie kazdy trzyma je na strychu gdzie latem jest 100 stopni albo wozi skitrane pod silnikiem albo w wydechu gdzie jest pewnie 150 stopni :) no ale może tym razem ma jakies ciekawe badanie i na temat i wyprowadzi mnie z bledu za co bede mu bardzo wdzieczny :)



Kto pisze?

Skoro jest napisane, to tak należy robić, na jogurcie też masz napisane, żeby przechowywać w temp kilku stopni, a co tam będę się podporządkowywał, wystawię na Słońce i potem zrobię sobie na złość i zjem skisły. Tak samo z probiotykami, trzymane są byle gdzie, ale ludzie wpieprzają mąkę i się cieszą, że im jelita zaczęły lepiej pracować.
Wrzucałem już tutaj linka przy okazji gunwoburzy z T3 ostatnim razem, dziś przejrzałem kilka pierwszych linków w google, dalej szukać mi się nie chce: ten tytuł brzmi obiecująco: https://eurekamag.com/research/008/811/008811462.php
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojmir
BigYorkie1488
kaczo
Wojmir
Wystarczy przegrzać, jak pregnyl i przestanie działać. Jak dill jest d**** i wujowo przechowuje towar, albo jakiś inny idiota mu przewoził w podobnych warunkach to wszystko się może popsuć, a jak się wtopiło kasę, zwrotów brak, to trzeba pchać potem komu popadnie.


To nigdy nie wiesz co masz bo każdy przechowuje.... wie gdzie . Nawet w aptekach jest h**nia . Sporo jeżdżę po aptekach i wiem jak jest


Kolega przeczytal ultoke a tam pisze Przechowywać w temperaturze poniżej 25 i chronic od swiatla tylko nie wie ze to samo pisza na witaminie C :) ja nie znalazlem info o tym ze przegrzewa sie w jakiejs temp. Znalazlem za to info ze w probce krwi przechowyanej nawet w 37 stopniach T3 zachowywalo swoje wlasciwosci, wiec nie wiem dlaczego tab. mialy by sie psuc. No ale pewnie kazdy trzyma je na strychu gdzie latem jest 100 stopni albo wozi skitrane pod silnikiem albo w wydechu gdzie jest pewnie 150 stopni :) no ale może tym razem ma jakies ciekawe badanie i na temat i wyprowadzi mnie z bledu za co bede mu bardzo wdzieczny :)



Kto pisze?

Skoro jest napisane, to tak należy robić, na jogurcie też masz napisane, żeby przechowywać w temp kilku stopni, a co tam będę się podporządkowywał, wystawię na Słońce i potem zrobię sobie na złość i zjem skisły. Tak samo z probiotykami, trzymane są byle gdzie, ale ludzie wpieprzają mąkę i się cieszą, że im jelita zaczęły lepiej pracować.
Wrzucałem już tutaj linka przy okazji gunwoburzy z T3 ostatnim razem, dziś przejrzałem kilka pierwszych linków w google, dalej szukać mi się nie chce: ten tytuł brzmi obiecująco: https://eurekamag.com/research/008/811/008811462.php



Stary ale jakie warunki musza byc zeby podgrzac kartony do 80 stopni celcjusza ew do 60stopni bo i w takich temp badano i tu raczej nie chodzi o to ze nie dziala tylko o to na jakie produkty degradacji sie rozpada (molekularne). a nie ma tam wzmianki o tym ze po podgrzaniu stracilo swoje wlasciwosci. Nie rozumiesz ze wszystkie leki nawet witaminy sa w pewnej "grupie" ktora okresla pewne "prawo" i na kazdym produkcie bedzie pisac to samo. Nie wiem co ma jogurt do tematu i te probiotyki( wiekrzosc z bakterii zawartych w tych caps i tak sa martwe wiec nie wiem co Ci da trzymanie ich w lodowce). Ludzie beda jesc nawet kupsko byle by pomoglo bo sa zbyt leniwi zeby zmienic nawyki zywieniowe i sposob zycia dlatego tak dobrze sprzedaja sie wszsytkie suplementy wspomagajace trawienie,kupsanie czy tez uj wie co. A i zauwaz ze na nich tez pisze ze suplement nie moze byc elementem zroznicowanej diety tylko jej dodatkiem :) Pozdrawiam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
hcg lodowa
t3 pokojowa
badania tarczycowe przed braniem i w trakcie, pozniej porownanie.
utrudniony powrot do normalnosci z t4 to mit. oba hormony zapewniaja taki sam powrot w ciagu okolo 2 tyg.
t3 dostaniesz w aptece pl w mixie t3+t4. solo nie.

Big.. szkoda tlumaczenie, nie wyjasnisz komus kto sobie cos wmówil. a porownania zywych kultur bakterii do zwiazku chemicznego.. chociaz fakt ze t3 jest "wrazliwym" hormonem to jednak nie ma zadnych przeslanek do trzymania go w lodowce



Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-11-05 03:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
BigYorkie1488
SalvatoreLucania
Tura BM jeszcze dorwałem wersje 200 tabsów bo teraz juz orali BM nie widze w ogole u mnie. Za 1,5 tygodnia odpalam. Chyba ori co? Rok mnie w sumie nie było w temacie.






sa tylko 200 tabl orale bm nawet na stronie producenta tego nie zminili jak narazie


Spokojnie jeszcze równy tydzien i zaczynam. Dam znac czy dziala

Działa królu. Żyły, moc. Ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Nowe ovi




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
arci25
SalvatoreLucania
BigYorkie1488
SalvatoreLucania
Tura BM jeszcze dorwałem wersje 200 tabsów bo teraz juz orali BM nie widze w ogole u mnie. Za 1,5 tygodnia odpalam. Chyba ori co? Rok mnie w sumie nie było w temacie.






sa tylko 200 tabl orale bm nawet na stronie producenta tego nie zminili jak narazie


Spokojnie jeszcze równy tydzien i zaczynam. Dam znac czy dziala

Działa królu. Żyły, moc. Ehhh


To pokaż te zyly i moc na YT.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-11-06 18:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
GWookie
hcg lodowa
t3 pokojowa
badania tarczycowe przed braniem i w trakcie, pozniej porownanie.
utrudniony powrot do normalnosci z t4 to mit. oba hormony zapewniaja taki sam powrot w ciagu okolo 2 tyg.
t3 dostaniesz w aptece pl w mixie t3+t4. solo nie.

Big.. szkoda tlumaczenie, nie wyjasnisz komus kto sobie cos wmówil. a porownania zywych kultur bakterii do zwiazku chemicznego.. chociaz fakt ze t3 jest "wrazliwym" hormonem to jednak nie ma zadnych przeslanek do trzymania go w lodowce




Zmieniony przez - GWookie w dniu 2018-11-05 03:57:24


Nie wciskaj mi do ustlodówki, o lodówce nic nie wspominałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
mowilem ze wrzuce moscow , oto i jest na wyspach lata ,nie wiem skad to i czy w pl jest..








Zmieniony przez - lordknaga w dniu 06/11/2018 22:19:17
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej