SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 340 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4106
tez ma białe bez przedziałów? bo ktoś tutaj wrzucał parę mcy temu różowe z przedzialkiem i nie wiem czy to nowe czy tamto było walowane czy moje może jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Takie same jak te Twoje , białe . Z tego co mi wiadomo to nie wałują JESZCZE tego :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
Pharmacom ma od chooya walkow, jak ori to bez obaw jest z nim wszystko ok,

A historyjke o kolorowych pudelkach to można by w zasadzie wcisnac w 90% labow, bo duża większość ma teraz te kolorowe pudelkeczka etykiety, ulotki

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ludzie to czasami oczami kupują..Jak jest nowe ładne świeci się itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marek2806
Bo ludzie to czasami oczami kupują..Jak jest nowe ładne świeci się itp.


Bo ludzie licza na troche wysilku i profesjonalizmu ze strony producenta, nie wszystkie soki rozlewa Heniek u Mariana w garazu.
Ten rynek jest ogromny i jest duza konkurencja cos oprocz "jakosci" musi przykuc oko potencjalnego klijeta a jak kasa idzie w miliony to producent chce byc "najlepszy w branzy".

Wracajac do tematu dobrze wiedziec bo sam nie wiem jaka do mnie przyjdzie tura z nexium bo tez widzialem ta rozowa z przedzialkiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigYorkie1488
mm1986
PHO
ostatnim czasem waliłem bolda 500mg/1ml z pharmacom bylo ok,lekko napuchnięty poślad, na stronie producenta przy srodkach ze zwiekszonym stezeniem widnieje informacja zeby dac 1/2 ml na sprawdzenie ze u niekturych osob moze pojawic sie zapalenie.


Tego magicznego bolda robili badanie w stanach, to kolo bolda nie lezalo nawet. Testosteron, pozdrawiam.



podaj dowod a moze o te badania bolda 500 pharmacomu Ci chodzilo ?




sorki ze taki zrzut bo nie wiem jak caly pdf tu wkleic zeby mozna bylo oblookac jak ktos chce to na pw podam strone na ktorej jest przebadane dosc sporo srodkow i labow :)




Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-12-05 15:34:56


Ja nie musze podawac dowod, ludzie co mnie tutaj znaja wiedza ze mowie jak jest wiec albo wierzysz albo nie musisz, nie mam interesu. Byla o to afera jakies moze 1,5 roku do tylu, ogolnie sam nic nie bilem, kolega moj trena i srednio zadowolony, drugi znow szamal anavar i bardzo chwalil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mm1986
BigYorkie1488
mm1986
PHO
ostatnim czasem waliłem bolda 500mg/1ml z pharmacom bylo ok,lekko napuchnięty poślad, na stronie producenta przy srodkach ze zwiekszonym stezeniem widnieje informacja zeby dac 1/2 ml na sprawdzenie ze u niekturych osob moze pojawic sie zapalenie.


Tego magicznego bolda robili badanie w stanach, to kolo bolda nie lezalo nawet. Testosteron, pozdrawiam.



podaj dowod a moze o te badania bolda 500 pharmacomu Ci chodzilo ?




sorki ze taki zrzut bo nie wiem jak caly pdf tu wkleic zeby mozna bylo oblookac jak ktos chce to na pw podam strone na ktorej jest przebadane dosc sporo srodkow i labow :)





Zmieniony przez - BigYorkie1488 w dniu 2017-12-05 15:34:56


Ja nie musze podawac dowod, ludzie co mnie tutaj znaja wiedza ze mowie jak jest wiec albo wierzysz albo nie musisz, nie mam interesu. Byla o to afera jakies moze 1,5 roku do tylu, ogolnie sam nic nie bilem, kolega moj trena i srednio zadowolony, drugi znow szamal anavar i bardzo chwalil.


no widzisz skoro nie biles to nie skreslaj czegos ;) ja tez mowie jak jest na poparcie swojego zdania mam zbadany srodek, nie osobiscie ale jak dlamnie jest w miare wiarygodne. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
Co ciekawe wg tej strony na ktorej sa te badania w boldzie AP jest niby wykryte 306mg bolda na 1ml wzgledem 250mg z etykiety.. a z kolei na pewnym labie chwalonym w pl zaledwie 10mg na 1ml.. i jesli wierzyc badaniom to czesto zanizaja antka. Nie wiem co myslec o tym alw zawsze mozna sobie poprzegladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GWookie
Co ciekawe wg tej strony na ktorej sa te badania w boldzie AP jest niby wykryte 306mg bolda na 1ml wzgledem 250mg z etykiety.. a z kolei na pewnym labie chwalonym w pl zaledwie 10mg na 1ml.. i jesli wierzyc badaniom to czesto zanizaja antka. Nie wiem co myslec o tym alw zawsze mozna sobie poprzegladac.


Bold tani antek drogi coś w tym jest dużo labow z tej strony u nas niema ale jak widać gruz i kujawski nie tylko u nas :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dla mnie te badania sa jakies dziwne. Jak GWookie napisal. Jedne maja wiecej inne mniej. Jaki sens pchac 10mg bolda. Z drugiej strony jaki sens 300mg bolda w 250? Prop z PRL 136mg. Watpie aby ktos pchal wiecej niz na etykiecie bo to nie ma sensu. Ma nie byc ani mniej ani wiecej tylko tyle co deklarowane.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium