SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 683 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238636
biłem od GEPA enana i mogę śmiało polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 3477 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 76699
knur____
test mix i bold GEP
bił ktoś ????

Do zludzenia przypomina mi titana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3897 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450026
Nie sposób odróżnić, identyko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1081 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34512
Jak wam sie widzi ten omen? Ostatnie zdjecie porownanie 2 opakowan z 2 zrodel i albo to kwestia tego ze jedno bylo juz otwarte albo na roznych wysokosciach leci ten dolny pasek

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1081 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34512
cd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 807 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28195
zioekt
Nie sposób odróżnić, identyko

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4
Takie coś mi dzisiaj wpadło w ręce

Zmieniony przez - Dureksik w dniu 2016-10-18 23:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1243 Napisanych postów 26434 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298413
lk19991
Jak wam sie widzi ten omen? Ostatnie zdjecie porownanie 2 opakowan z 2 zrodel i albo to kwestia tego ze jedno bylo juz otwarte albo na roznych wysokosciach leci ten dolny pasek

Moze jakis spec Ci to rozkmini. Chociaz gwarancja jest pewno zrodlo. Osobiscie przy real aptecznej omie porownujac dwa pudelka widac bylo roznice, mimo ze obie 100% apteka. Roznice miedzy kopia a org przy jelfie byly tez sladowe i na pierwszy rzut oka niezauwazalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 807 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28195
Aras84
lk19991

Moze jakis spec Ci to rozkmini. Chociaz gwarancja jest pewno zrodlo. Osobiscie przy real aptecznej omie porownujac dwa pudelka widac bylo roznice, mimo ze obie 100% apteka. Roznice miedzy kopia a org przy jelfie byly tez sladowe i na pierwszy rzut oka niezauwazalne.

Z tymi paskami to coś mi się kojarzyło i faktycznie był stary temat na forum odnośnie fejków poprzedniej Jelfy:
Omnadren_250_i_Prolongatum_z_Jelfa_Fake__-t893669-s2.html
Tam właśnie była kwestia wysokości paska i grubości czcionek. Czy to aktualne do nowej wersji, nie wiem. Ale sprawdź, może coś pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 3251 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129744
oba omeny produkcji pharmaswissowej, oba legit..

to z paskami to jedno wielkie pjerdolenie nie odnosi sie do wersji "czeskiej"

Aras zreszta Ci napisal, że roznice moga wystepowac, a rozmyslanie nad paskami mija sie z celem, tylko Ci kortyzol wyj**ie przez te stresy..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton